Wynik częściowy: umowy w 3 z 4 części, 1 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
145 411 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1SKANERY CZĘŚĆ 1 - SKANERY
    Wartość umowy
    114 267 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2DYSKI CZĘŚĆ 2 - DYSKI
    Wartość umowy
    20 136 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3URZĄDZENIA SIECIOWE CZĘŚĆ 3 - URZĄDZENIA SIECIOWE
    Wartość umowy
    11 007 zł
    2 oferty
  4. Unieważniona
    Część 4CZEŚĆ 4 - AKCESORIA KOMPUTEROWE CZĘŚĆ 4 - AKCESORIA KOMPUTEROWE
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu komputerowego: skanery, dyski, urządzenia sieciowe, akcesoria komputerowe.

Zamawiający Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa sprzętu komputerowego: skanery, dyski, urządzenia sieciowe, akcesoria komputerowe”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 145 411 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w WarszawieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 8 grudnia 2025
Łączna wartość umów
145 411 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 3 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: CEZAR Sp. z o.o. (część 1); MAAD Sp. z o.o. (części 2, 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 145 410,60 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

OKRĘGOWA KOMISJA EGZAMINACYJNA W WARSZAWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 014987640

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Józefa Bema 87

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

01-233

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

698920914

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

m.prokop@oke.waw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.oke.waw.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://oke-warszawa.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa sprzętu komputerowego: skanery, dyski, urządzenia sieciowe, akcesoria komputerowe.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bda85145-154f-401d-9134-10c39059ec66

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00583956

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WOA.260.3.2025.MP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

168000 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

136585,37 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

30216110-0 - Skanery komputerowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

37453300-1 - Dyski

30237200-1 - Akcesoria komputerowe

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

30216110-0 - Skanery komputerowe

4.5.5.)Wartość części

95934,96 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

37453300-1 - Dyski

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

37453300-1 - Dyski

30237200-1 - Akcesoria komputerowe

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

30216110-0 - Skanery komputerowe

4.5.5.)Wartość części

16260,16 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

37453300-1 - Dyski

30237200-1 - Akcesoria komputerowe

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

30216110-0 - Skanery komputerowe

4.5.5.)Wartość części

11382,11 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZEŚĆ 4 - AKCESORIA KOMPUTEROWE
CZĘŚĆ 4 - AKCESORIA KOMPUTEROWE

4.5.3.)Główny kod CPV

30237200-1 - Akcesoria komputerowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

37453300-1 - Dyski

30237200-1 - Akcesoria komputerowe

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

30216110-0 - Skanery komputerowe

4.5.5.)Wartość części

13008,13 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

114267,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

117570,78 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

114267,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CEZAR Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5291656095

7.3.3)Ulica

ul. Aspekt 42

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-904

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

114267,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-19

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20136,33 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

20664,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20664,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MAAD Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5342373416

7.3.3)Ulica

ul. Księcia Józefa 1 lok. 1

7.3.4)Miejscowość

Pruszków

7.3.5)Kod pocztowy

05-800

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20136,33 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-19

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

10947,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

11007,27 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

11007,27 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MAAD Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5342373416

7.3.3)Ulica

ul. Księcia Józefa 1 lok. 1

7.3.4)Miejscowość

Pruszków

7.3.5)Kod pocztowy

05-800

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

11007,27 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-19

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Art. 255 pkt 2 ustawy Pzp - Oferta przedstawiona przez Wykonawcę, nie spełnia wymagań specyfikacji warunków zamówienia.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30216110-0Skanery komputerowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 145 411 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30216110-0 (Skanery komputerowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: CEZAR Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.