Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
52 920 zł
Umowa zawarta
5 grudnia 2025
Okres realizacji
od 2 stycznia 2026 do 30 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zapewnienie gorącego posiłku dla uczniów: Publicznej Szkoły Podstawowej w Bogacicy, Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi im. Mikołaja Kopernika w Kujakowicach Dolnych

Zamawiający Ośrodek Pomocy Społecznej (Kluczbork, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zapewnienie gorącego posiłku dla uczniów: Publicznej Szkoły Podstawowej w Bogacicy,…”, wybierając ofertę wykonawcy Miś Catering. Wartość umowy: 52 920 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Ośrodek Pomocy SpołecznejKluczbork, Opolskie (powiat Kluczborski →)opublikowano 8 grudnia 2025
Wartość umowy
52 920 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    08 grudnia 2025

    1 oferta1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    17 lipca 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Miś Catering (Kluczbork), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 52 920,00 zł (umowę zawarto 5 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 2 stycznia 2026 r. do 30 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail