Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
376 380 zł
Umowa zawarta
8 grudnia 2025
Okres realizacji
63 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 376 380 zł – 453 422 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wykonania40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

WKF/01/11/2025 - Czyszczenie komory WKF-z znajdującej się na terenie oczyszczalni ścieków w Swarzewie .

Zamawiający Spółka Wodno-Ściekowa "Swarzewo" (Swarzewo, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „WKF/01/11/2025 - Czyszczenie komory WKF-z znajdującej się na terenie oczyszczalni ścieków…”, wybierając ofertę wykonawcy CLIMBEX Sp. z o.o. Wartość umowy: 376 380 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Spółka Wodno-Ściekowa "Swarzewo"Swarzewo, Pomorskie (powiat Pucki →)opublikowano 8 grudnia 2025
Wartość umowy
376 380 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy CLIMBEX Sp. z o.o. (Opole), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 376 380,00 zł (umowę zawarto 8 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 376 380,00 zł do 453 421,80 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 63 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail