Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

WKF/01/11/2025 - Czyszczenie komory WKF-z znajdującej się na terenie oczyszczalni ścieków w Swarzewie .

Zamawiający Spółka Wodno-Ściekowa "Swarzewo" (Swarzewo, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „WKF/01/11/2025 - Czyszczenie komory WKF-z znajdującej się na terenie oczyszczalni ścieków…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Spółka Wodno-Ściekowa "Swarzewo"Swarzewo, Pomorskie (powiat Pucki →)opublikowano 13 marca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje o wykonaniu umowy

Podsumowanie
  • 1

    ZakresWybrano ofertę firmy CLIMBEX Sp. z o.o. (Opole).

  • 2

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia wynosi 376 380,00 zł.

  • 3

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest czyszczenie komory WKF-z na terenie oczyszczalni ścieków w Swarzewie, obejmujące usunięcie osadów, piasku, włóknin i innych zanieczyszczeń.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Spółka Wodno-Ściekowa "Swarzewo"

1.2.)Oddział zamawiającego

Zamawiający

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000888037

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Władysławowska 84

1.4.2.)Miejscowość

Swarzewo

1.4.3.)Kod pocztowy

84-100

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.4.7.)Numer telefonu

600872912

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@sws-swarzewo.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.sws-swarzewo.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółka Wodno - Ściekowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cbdee398-7633-4756-807c-8bde575b7ef8

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00153675

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-03-13

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00532568

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

WKF/01/11/2025 - Czyszczenie komory WKF-z znajdującej się na terenie oczyszczalni ścieków w Swarzewie .

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Czyszczenie komory WKF-z znajdującej się na terenie oczyszczalni
ścieków w Swarzewie z osadu, piasku oraz włóknin, a także wszelkich innych znajdujących się w zbiorniku zanieczyszczeń wraz z mobilnym odwodnieniem urobku i przeglądem wnętrza zbiorni-ka wraz z jego kopułą i mieszadłem.

3.9.)Główny kod CPV

90913000-0 - Usługi czyszczenia zbiorników i rezerwuarów

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-08

4.2.)Okres realizacji zamówienia

63 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

CLIMBEX Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7540026219

4.3.3.)Ulica

ul. Dobrzeńska 64

4.3.4.)Miejscowość

Opole

4.3.5.)Kod pocztowy

45-910

4.3.6.)Województwo

opolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

376380 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00582017/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-02-17

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

376380 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90913000-0Usługi czyszczenia zbiorników i rez…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Spółka Wodno-Ściekowa "Swarzewo" prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Swarzewo.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90913000-0 (Usługi czyszczenia zbiorników i rezerwuarów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.