Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Węglokoks Energia ZCP sp.z o.o.· Ruda Śląska
Wartość umowy
599 000 zł
Umowa zawarta
18 listopada 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup energii cieplnej dla Szkoły Podstawowej nr 1 w Rudzie Śląskiej na rok 2026

Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 1 (Ruda Śląska, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup energii cieplnej dla Szkoły Podstawowej nr 1 w Rudzie Śląskiej na rok 2026”, wybierając ofertę wykonawcy Węglokoks Energia ZCP sp.z o.o. Wartość umowy: 599 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Szkoła Podstawowa nr 1Ruda Śląska, Śląskieopublikowano 5 grudnia 2025
Wartość umowy
599 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    05 grudnia 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Węglokoks Energia ZCP sp.z o.o. (Ruda Śląska).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 599 000,00 zł (umowę zawarto 18 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail