Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
52 657 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1farby i akcesoria malarskie
    BARBARA AGNIESZKA KORZUS BUDOCENTRUM OSTRÓDA· OSTRÓDA
    Wartość umowy
    28 615 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2materiały budowlane
    BARBARA AGNIESZKA KORZUS BUDOCENTRUM OSTRÓDA· OSTRÓDA
    Wartość umowy
    24 042 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

dostawa materiałów budowlanych

Zamawiający Akademia Policji w Szczytnie (Szczytno, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „dostawa materiałów budowlanych”, wybierając ofertę wykonawcy BARBARA AGNIESZKA KORZUS BUDOCENTRUM OSTRÓDA. Łączna wartość umów: 52 657 zł. Złożono 2 oferty.

Łączna wartość umów
52 657 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma BARBARA AGNIESZKA KORZUS BUDOCENTRUM OSTRÓDA za łącznie 52 656,94 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

AKADEMIA POLICJI W SZCZYTNIE

1.3.)Oddział zamawiającego

Sekcja Zamówień Publicznych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510338744

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 111

1.5.2.)Miejscowość

Szczytno

1.5.3.)Kod pocztowy

12-100

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zzp@apol.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zamowienia.akademiapolicji.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1216816

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

dostawa materiałów budowlanych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b8f29587-a4df-4843-b596-0d8cc2e45593

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00574960

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00179685/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Materiały budowlane, materiały ślusarskie materiały elektryczne, materiały hydrauliczne, materiały stolarskie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00538337

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

22/DZiT/25

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

41068,29 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

farby i akcesoria malarskie

4.5.3.)Główny kod CPV

44810000-1 - Farby

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39224210-3 - Pędzle malarskie

4.5.5.)Wartość części

25148,78 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

materiały budowlane

4.5.3.)Główny kod CPV

44190000-8 - Różne materiały budowlane

4.5.5.)Wartość części

15919,51 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

28614,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

28614,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

28614,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BARBARA AGNIESZKA KORZUS BUDOCENTRUM OSTRÓDA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

510986880

7.3.4)Miejscowość

OSTRÓDA

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

28614,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

24042,44 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

24042,44 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

24042,44 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BARBARA AGNIESZKA KORZUS BUDOCENTRUM OSTRÓDA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

510986880

7.3.4)Miejscowość

OSTRÓDA

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

24042,44 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44810000-1Farby
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →