Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
971 946 zł
Umowa zawarta
3 grudnia 2025
Okres realizacji
36 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osób biorących udział w realizacji zamówienia33%Czas reakcji serwisu7%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

RZP-39/KJ/2025 - Konserwacja instalacji i urządzeń wentylacji mechanicznej oraz klimatyzacji w budynkach Szpitala.

Zamawiający Szpital Dziecięcy im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza SPZOZ (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „RZP-39/KJ/2025 - Konserwacja instalacji i urządzeń wentylacji mechanicznej oraz…”, wybierając ofertę wykonawcy Zinel Engineering Sp. z o.o. Wartość umowy: 971 946 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
971 946 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zinel Engineering Sp. z o.o. (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 971 946,00 zł (umowę zawarto 3 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 36 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szpital Dziecięcy im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza SPZOZ

1.3.)Oddział zamawiającego

Szpital Dziecięcy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000297359

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Niekłańska 4/24

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

03-924

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@nieklanska.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.nieklanska.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://nieklanska.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

RZP-39/KJ/2025 - Konserwacja instalacji i urządzeń wentylacji mechanicznej oraz klimatyzacji w budynkach Szpitala.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5524bbd5-f055-4d8d-8aa9-c73c55cdffcf

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00574828

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00061314/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.8 Konserwacja instalacji i urządzeń wentylacji i klimatyzacji szpitala, wraz z gotowością interwencyjną 24h 7dni w tygodniu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00332778

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RZP-39/KJ/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1111605,12 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

i urządzeń wentylacji mechanicznej i klimatyzacji w budynkach Szpitala” zgodnie z
opisem przedmiotu zamówienia znajdującym się Załączniku nr 2 – Opis przedmiotu
zamówienia stanowiącym integralną część SWZ.
Informacje dotyczące przedmiotu zamówienia:
a. Wykonywania przeglądów serwisowych okresowych urządzeń oraz elementów ich
sterowania zgodnie ze szczegółowym zakresem czynności przeglądowych 4o
kreślonym poniżej i częstotliwością określoną w Zał. Nr 2 do SWZ – Opis
przedmiotu zamówienia.
b. Zapewnienia 24-godzinnej usługi typu „Interwencja serwisowa”.
c. Wykonywania napraw urządzeń.
d. Dostawy części i materiałów eksploatacyjnych do urządzeń.
e. Wykonawca zobowiązany jest wykonywanie napraw urządzeń, w tym w szczególności
usuwania stwierdzonych podczas przeglądu, awarii, usuwanie usterek i
nieprawidłowości związanych z funkcjonowaniem urządzeń, wymiany zużytych części
i podzespołów. Ww. naprawy nie obejmują modernizacji urządzeń, wykonywania
nowych instalacji oraz przeróbek istniejących instalacji.
f. Naprawy urządzeń Wykonawca powinien wykonać w ciągu 24 godzin od chwili
stwierdzenia konieczności naprawy, z zastrzeżeniem, że w przypadku konieczności
zakupu komponentów urządzeń czas naprawy może zostać w sytuacji, gdy nie ma
możliwości nabycia ww. komponentów na rynku. W przypadku przedłużenia naprawy
ponad 24 godziny oraz gdy dotyczy ona pomieszczeń w których znajdują się urządzenia
medyczne o znacznej wartości, dużej wrażliwości na reżim temperaturowy lub
wentylacyjny, oraz krytycznym znaczeniu z punktu widzenia funkcjonowania
Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest przy pomocy środków zastępczych i
tymczasowych zabezpieczyć właściwy komfort cieplno-wentylacyjny w
pomieszczeniu, którego dotyczy awaria.

4.5.3.)Główny kod CPV

50712000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji mechanicznych instalacji budynkowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50730000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

971946,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

971946,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

971946,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zinel Engineering Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9512456127

7.3.3)Ulica

Baletowa

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-867

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

971946,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

36 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Dziecięcy im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza SPZOZ prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 971 946 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50712000-9 (Usługi w zakresie napraw i konserwacji mechanicznych instalacji budynkowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zinel Engineering Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.