Unieważniono wszystkie części postępowania3 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Wymiana centrali wentylacji basenowej
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    2 oferty
  2. Unieważniona
    Część 25.2.2. Remont łazienek
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  3. Unieważniona
    Część 35.2.3. Wymiana okien
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%Okres gwarancji20%Termin realizacji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DG.26.04.2025.JM - roboty budowlane w postaci: wymiany centrali wentylacji basenowej, remontu łazienek oraz wymiany okien w Zespole Szkół w Tułowicach, ul. Zamkowa 1

Zamawiający Zespół Szkół w Tułowicach (Tułowice, Opolskie) opublikował wynik postępowania „DG.26.04.2025.JM - roboty budowlane w postaci: wymiany centrali wentylacji basenowej,…”. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Zespół Szkół w TułowicachTułowice, Opolskie (powiat Opolski →)opublikowano 28 listopada 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 385 795 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaUnieważniono wszystkie 3 części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail