ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

DG.26.04.2025.JM - roboty budowlane w postaci: wymiany centrali wentylacji basenowej, remontu łazienek oraz wymiany okien w Zespole Szkół w Tułowicach, ul. Zamkowa 1

Zamawiający Zespół Szkół w Tułowicach (Tułowice, Opolskie) prowadził postępowanie „DG.26.04.2025.JM - roboty budowlane w postaci: wymiany centrali wentylacji basenowej,…”. Termin składania ofert minął 23 października 2025, 10:00. Wadium: 100 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zespół Szkół w TułowicachTułowice, Opolskie (powiat Opolski →)opublikowano 7 października 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 385 795 zł
Wadium
100 zł
Termin składania ofert
23 października 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%Okres gwarancji20%Termin realizacji20%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    07 października 2025

    Termin ofert: 23 października 2025 10:00
  2. Wynik postępowania

    28 listopada 2025

    2 oferty
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia są roboty budowlane w Zespole Szkół w Tułowicach, obejmujące wymianę centrali wentylacji basenowej, remont łazienek oraz wymianę okien.

  • 2

    ZakresSzczegółowe wymagania dotyczące robót i materiałów znajdują się w dokumentacji zamówienia dostępnej na platformie e-Zamówienia.

  • 3

    ZakresZamawiający nie ujawnia szacunkowej wartości zamówienia w ogłoszeniu.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail