Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
460 000 zł
Umowa zawarta
10 września 2025
Okres realizacji
do 29 listopada 2025
Oferty w postępowaniu
5 ofertodrzucone: 4wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena30%Termin sporządzenia kalkulacji naprawy (dokonania wyceny)20%Marża na zakup materiałów eksploatacyjnych do serwisowania oraz części zamiennych30%Gwarancja na przeprowadzone naprawy20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi naprawy sprzętu informatycznego, peryferyjnego oraz sprzętu powszechnego użytku

Zamawiający 45 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Sulęcin, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi naprawy sprzętu informatycznego, peryferyjnego oraz sprzętu powszechnego użytku”, wybierając ofertę wykonawcy Adrian SKOWRONEK. Wartość umowy: 460 000 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: 45 Wojskowy Oddział GospodarczySulęcin, Lubuskie (powiat Sulęciński →)opublikowano 28 listopada 2025
Wartość umowy
460 000 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~1,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 maja 2025

    Termin ofert: 19 maja 2025 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 listopada 2025

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Adrian SKOWRONEK (Wielka Wieś), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 460 000,00 zł (umowę zawarto 10 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert. Odrzucono 4 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 29 listopada 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

45 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 080521018

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

69-211 Wędrzyn

1.5.2.)Miejscowość

Sulęcin

1.5.3.)Kod pocztowy

69-211

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.5.7.)Numer telefonu

261676225

1.5.8.)Numer faksu

261676222

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

45wog.zampubliczne@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.45wog.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1107504

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi naprawy sprzętu informatycznego, peryferyjnego oraz sprzętu powszechnego użytku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-07ff51d4-f0d8-4e6c-b0d6-17c984fd75d1

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00561969

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00125417/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.12 Naprawy sprzętu peryferyjnego, stacji roboczych i sprzętu powszechnego użytku w roku 2025

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00223849

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

34/TP/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

373983,73 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi naprawy sprzętu informatycznego, peryferyjnego oraz sprzętu powszechnego użytku w ilościach i czasie wynikającym z bieżących potrzeb 45 Wojskowego Oddziału Gospodarczego
1. Usługa naprawy obejmuje następujące typy urządzeń:
- drukarki laserowe, atramentowa, sublimacyjne, urządzenia wielofunkcyjne, plotery;
- telefaksy, skanery;
- monitory;
- UPS;
- komputery stacjonarne i przenośne;
- tablety i inne urządzenia powszechnego użytku będące na ewidencji służby łączności i informatyki 45WOG.

2. Naprawa urządzenia obejmuje:
- diagnostykę działania urządzenia;
- wymianę niesprawnych elementów podlegających naprawie:
- oczyszczenie urządzenia i wszelkich elementów z zabrudzeń;
- kontrolę podłączenia elementów urządzenia;
- w zależności od potrzeb oczyszczenie styków urządzenia;
- regulację parametrów pracy urządzenia przy pomocy elementów niedostępnych dla użytkownika;

Rozpoczęcie usługi naprawy może się odbyć tylko i wyłącznie
po akceptacji kalkulacji naprawy przez Zamawiającego.
Zlecenie naprawy każdorazowo odbędzie się na podstawie wystawionego przez Zamawiającego Zlecenia Naprawy przesłanego do Wykonawcy.

2. Wzór umowy załącznik nr 6 do SWZ jest uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia i stanowi integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia

4.5.3.)Główny kod CPV

50323000-5 - Naprawa i konserwacja komputerowych urządzeń peryferyjnych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

460000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

460000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

460000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Adrian SKOWRONEK

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5130084512

7.3.3)Ulica

Stoma 11

7.3.4)Miejscowość

Wielka Wieś

7.3.5)Kod pocztowy

32-089

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

460000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-11-29

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

45 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sulęcin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 460 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50323000-5 (Naprawa i konserwacja komputerowych urządzeń peryferyjnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Adrian SKOWRONEK (Wielka Wieś). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.