Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
603 107 zł
Umowa zawarta
12 listopada 2025
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 603 107 zł – 1 000 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena75%Serwis gwarancyjny poza standardowym pięcioletnim okresem5%Pozycja rynkowa producenta oferowanych urządzeń20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja systemu wirtualizacji w obiekcie Stadion Polsat Plus Arena Gdańsk w Gdańsku

Zamawiający Arena Gdańsk Sp. z o.o. (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja systemu wirtualizacji w obiekcie Stadion Polsat Plus Arena Gdańsk w Gdańsku”, wybierając ofertę wykonawcy Koma Nord Sp. z o.o. Wartość umowy: 603 107 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Arena Gdańsk Sp. z o.o.Gdańsk, Pomorskieopublikowano 21 listopada 2025
Wartość umowy
603 107 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Koma Nord Sp. z o.o. (Gdynia), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 603 107,13 zł (umowę zawarto 12 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 603 107,13 zł do 999 999,84 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail