Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Rozbudowa zaplecza kuchennego w budynku ZS w Starym Pilczynie

Zamawiający Gmina Łaskarzew (Łaskarzew, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Rozbudowa zaplecza kuchennego w budynku ZS w Starym Pilczynie”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina ŁaskarzewŁaskarzew, Mazowieckie (powiat Garwoliński →)opublikowano 17 listopada 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 640 430 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Łaskarzew

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582374

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rynek Duży im. J. Piłsudskiego 32

1.4.2.)Miejscowość

Łaskarzew

1.4.3.)Kod pocztowy

08-450

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.4.7.)Numer telefonu

256845024

1.4.8.)Numer faksu

256845155

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

inwestycje@laskarzew.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.laskarzew.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-296d9011-fe58-49b4-b7b6-531bdb18655c

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00537275

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-11-17

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00373857

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Rozbudowa zaplecza kuchennego w budynku ZS w Starym Pilczynie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych w ramach zadania

ROZBUDOWA ZAPLECZA KUCHENNEGO W BUDYNKU ZS W STARYM PILCZYNIE Zakres robót: - roboty rozbiórkowe, - wykopy pod separator i kanalizację sanitarną, - wykonanie otworów na drzwi z przesklepieniem, - wykonanie ścianek działowych, - uzupełnienie ścian i zamurowanie otworów, - izolacja stropu, - wykonanie tynków, - montaż podokienników, - montaż okien i drzwi, - wykonanie posadzek, - malowanie ścian, - uzupełnienie elewacji, - przełożenie kostki brukowej, - roboty elektryczne, - montaż separatora tłuszczu, - przebudowa instalacji wodociągowej, - instalacje sanitarne, - wentylacja i klimatyzacja. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załączony szkic, przedmiar robót i sporządzony na jego podstawie przez Wykonawcę kosztorys ofertowy, projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 4 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-08

4.2.)Okres realizacji zamówienia

45 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Zakład Usługowy Zbigniew Salamończyk

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8261831543

4.3.4.)Miejscowość

Wola Miastkowska 79

4.3.5.)Kod pocztowy

08-420

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

334958,85 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00412939/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPolePrzed zmianąPo zmianie
5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Brak danych

brutto 369.958,85 zł

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45210000-2Roboty budowlane w zakresie budynkó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
640 430 zł
Próbka: 93 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
301 991 zł2 800 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 498 009 zł
Źródło próbki
CPV 45210000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
301 991 zł
Mediana
640 430 zł
Górny kwartyl
2 800 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Łaskarzew prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łaskarzew.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45210000-2 (Roboty budowlane w zakresie budynków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.