Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Rozbudowa zaplecza kuchennego w budynku ZS w Starym Pilczynie

Zamawiający Gmina Łaskarzew (Łaskarzew, Mazowieckie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Rozbudowa zaplecza kuchennego w budynku ZS w Starym Pilczynie”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina ŁaskarzewŁaskarzew, Mazowieckie (powiat Garwoliński →)opublikowano 17 listopada 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 640 430 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Łaskarzew

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582374

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rynek Duży im. J. Piłsudskiego 32

1.4.2.)Miejscowość

Łaskarzew

1.4.3.)Kod pocztowy

08-450

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.4.7.)Numer telefonu

256845024

1.4.8.)Numer faksu

256845155

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

inwestycje@laskarzew.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.laskarzew.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-296d9011-fe58-49b4-b7b6-531bdb18655c

2.3.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00537261

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2025-11-17

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00373857

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Rozbudowa zaplecza kuchennego w budynku ZS w Starym Pilczynie

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych w ramach zadania

ROZBUDOWA ZAPLECZA KUCHENNEGO W BUDYNKU ZS W STARYM PILCZYNIE Zakres robót: - roboty rozbiórkowe, - wykopy pod separator i kanalizację sanitarną, - wykonanie otworów na drzwi z przesklepieniem, - wykonanie ścianek działowych, - uzupełnienie ścian i zamurowanie otworów, - izolacja stropu, - wykonanie tynków, - montaż podokienników, - montaż okien i drzwi, - wykonanie posadzek, - malowanie ścian, - uzupełnienie elewacji, - przełożenie kostki brukowej, - roboty elektryczne, - montaż separatora tłuszczu, - przebudowa instalacji wodociągowej, - instalacje sanitarne, - wentylacja i klimatyzacja. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załączony szkic, przedmiar robót i sporządzony na jego podstawie przez Wykonawcę kosztorys ofertowy, projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 4 do SWZ.

3.8.)Główny kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

3.9.)Dodatkowy kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2025-09-08

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

45 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Zakład Usługowy Zbigniew Salamończyk

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8261831543

4.3.4.)Miejscowość

Wola Miastkowska 79

4.3.5.)Kod pocztowy

08-420

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

334958,85 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2025/BZP 00412939/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2025-10-02

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

konieczność wykonania robót dodatkowych

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Wynagrodzenie wykonawcy za roboty stanowiące przedmiot umowy, określone na podstawie kosztorysu ofertowego wynosi po zmianie brutto 369.958,85 zł

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

35000

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45210000-2Roboty budowlane w zakresie budynkó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
640 430 zł
Próbka: 94 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
298 306 zł2 830 980 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 532 674 zł
Źródło próbki
CPV 45210000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
298 306 zł
Mediana
640 430 zł
Górny kwartyl
2 830 980 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Łaskarzew prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łaskarzew.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45210000-2 (Roboty budowlane w zakresie budynków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.