Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
984 000 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 15 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa świetlicy wiejskiej w Celinowie

Zamawiający Gmina Łaskarzew (Łaskarzew, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa świetlicy wiejskiej w Celinowie”, wybierając ofertę wykonawcy USEHOUSE Sp. z o. o. Wartość umowy: 984 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina ŁaskarzewŁaskarzew, Mazowieckie (powiat Garwoliński →)opublikowano 26 sierpnia 2026
Wartość umowy
984 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 lipca 2026

    Termin ofert: 28 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy USEHOUSE Sp. z o. o. (Radzymin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 984 000,00 zł (umowę zawarto 26 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail