Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
334 959 zł
Umowa zawarta
8 września 2025
Okres realizacji
45 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozbudowa zaplecza kuchennego w budynku ZS w Starym Pilczynie

Zamawiający Gmina Łaskarzew (Łaskarzew, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa zaplecza kuchennego w budynku ZS w Starym Pilczynie”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Usługowy Zbigniew Salamończyk. Wartość umowy: 334 959 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina ŁaskarzewŁaskarzew, Mazowieckie (powiat Garwoliński →)opublikowano 9 września 2025
Wartość umowy
334 959 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Usługowy Zbigniew Salamończyk (Wola Miastkowska 79), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 334 958,85 zł (umowę zawarto 8 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 45 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Łaskarzew

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582374

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek Duży im. J. Piłsudskiego 32

1.5.2.)Miejscowość

Łaskarzew

1.5.3.)Kod pocztowy

08-450

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.)Numer telefonu

256845024

1.5.8.)Numer faksu

256845155

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

inwestycje@laskarzew.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.laskarzew.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://laskarzew.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Rozbudowa zaplecza kuchennego w budynku ZS w Starym Pilczynie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-296d9011-fe58-49b4-b7b6-531bdb18655c

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00412939

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00074367/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Rozbudowa zaplecza kuchennego w budynku ZS w Starym Pilczynie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00373857

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RI.271.38.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych w ramach zadania

ROZBUDOWA ZAPLECZA KUCHENNEGO W BUDYNKU ZS W STARYM PILCZYNIE Zakres robót: - roboty rozbiórkowe, - wykopy pod separator i kanalizację sanitarną, - wykonanie otworów na drzwi z przesklepieniem, - wykonanie ścianek działowych, - uzupełnienie ścian i zamurowanie otworów, - izolacja stropu, - wykonanie tynków, - montaż podokienników, - montaż okien i drzwi, - wykonanie posadzek, - malowanie ścian, - uzupełnienie elewacji, - przełożenie kostki brukowej, - roboty elektryczne, - montaż separatora tłuszczu, - przebudowa instalacji wodociągowej, - instalacje sanitarne, - wentylacja i klimatyzacja. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załączony szkic, przedmiar robót i sporządzony na jego podstawie przez Wykonawcę kosztorys ofertowy, projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

334958,85 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

334958,85 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

334958,85 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Usługowy Zbigniew Salamończyk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8261831543

7.3.4)Miejscowość

Wola Miastkowska 79

7.3.5)Kod pocztowy

08-420

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

334958,85 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45210000-2Roboty budowlane w zakresie budynkó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
641 218 zł
Próbka: 94 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
308 126 zł2 755 902 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 447 777 zł
Źródło próbki
CPV 45210000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
308 126 zł
Mediana
641 218 zł
Górny kwartyl
2 755 902 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Łaskarzew prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łaskarzew.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 334 959 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45210000-2 (Roboty budowlane w zakresie budynków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Usługowy Zbigniew Salamończyk (Wola Miastkowska 79). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.