Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
175 275 zł
Umowa zawarta
7 listopada 2025
Okres realizacji
do 30 października 2026
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 175 275 zł – 185 655 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne dostawy oleju opalowego do Domu Pomocy Społecznej w Cisewiu na okres od listopada 2025 r. do października 2026 r.

Zamawiający Powiat Kościerski - Dom Pomocy Społecznej w Cisewiu (Karsin, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne dostawy oleju opalowego do Domu Pomocy Społecznej w Cisewiu na okres od…”, wybierając ofertę wykonawcy Ekoopał Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 175 275 zł. Złożono 6 ofert.

Wartość umowy
175 275 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 października 2025

    Termin ofert: 16 października 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 listopada 2025

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Ekoopał Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Sarogard Gdański), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 175 275,00 zł (umowę zawarto 7 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 175 275,00 zł do 185 655,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Kościerski - Dom Pomocy Społecznej w Cisewiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 192772446

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Cisewie 35

1.5.2.)Miejscowość

Karsin

1.5.3.)Kod pocztowy

83-440

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL637 - Chojnicki

1.5.7.)Numer telefonu

586873119

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dps.cisewie@powiatkoscierski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://dpscisewie.bip.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6fadf1aa-3e74-44c8-8041-acd82a6a48ee

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywne dostawy oleju opalowego do Domu Pomocy Społecznej w Cisewiu na okres od listopada 2025 r. do października 2026 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6fadf1aa-3e74-44c8-8041-acd82a6a48ee

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00529643

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00034090/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Sukcesywne dostawy oleju opałowego dla Domu Pomocy Społecznej w Cisewiu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00463718

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DPS.DOB.272.1.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywne dostawy oleju opałowego do Domu Pomocy Społecznej w Cisewiu na okres od listopada 2025 r. do października 2026 r.

4.5.3.)Główny kod CPV

09135100-5 - Olej opałowy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

175275,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

185655,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

175275,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Ekoopał Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5920202727

7.3.3)Ulica

Krasickiego 1

7.3.4)Miejscowość

Sarogard Gdański

7.3.5)Kod pocztowy

83-200

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

175275,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09135100-5Olej opałowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
261 938 zł
Próbka: 80 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
166 988 zł465 281 zł
Rozstęp międzykwartylowy
298 293 zł
Źródło próbki
CPV 09135100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
166 988 zł
Mediana
261 938 zł
Górny kwartyl
465 281 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Kościerski - Dom Pomocy Społecznej w Cisewiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Karsin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 175 275 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09135100-5 (Olej opałowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Ekoopał Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Sarogard Gdański). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.