Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
425 949 zł
Umowa zawarta
6 listopada 2025
Okres realizacji
40 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 425 949 zł – 458 790 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na perforację nadwozia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup autobusu na potrzeby dowozu osób niepełnosprawnych z terenu Gminy Stoczek

Zamawiający Gmina Stoczek (Stoczek, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup autobusu na potrzeby dowozu osób niepełnosprawnych z terenu Gminy Stoczek”, wybierając ofertę wykonawcy Biedulewicz Jerzy Jan Przedsiębiorstwo Usługowe Bus Service. Wartość umowy: 425 949 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina StoczekStoczek, Mazowieckieopublikowano 6 listopada 2025
Wartość umowy
425 949 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Biedulewicz Jerzy Jan Przedsiębiorstwo Usługowe Bus Service (Augustów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 425 949,00 zł (umowę zawarto 6 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 425 949,00 zł do 458 790,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 40 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Stoczek

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582144

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kosowska

1.5.2.)Miejscowość

Stoczek

1.5.3.)Kod pocztowy

07-104

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zpi@stoczek.net.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bip.stoczek.net.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://stoczek.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup autobusu na potrzeby dowozu osób niepełnosprawnych z terenu Gminy Stoczek

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-634f29af-ae13-4730-b00e-0ae78b5fbda5

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00519813

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00012604/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Zakup autobusu na potrzeby dowozu osób niepełnosprawnych z terenu Gminy Stoczek

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00460176

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZPI.271.9.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie fabrycznie nowego autobusu na potrzeby Gminy Stoczek wyposażonego w min. 20 miejsc siedzących, w tym 2 miejsca dla obsługi (kierowca i opiekun) umożliwiającego przewóz min. 1 osoby na wózku dla niepełnosprawnych (zamienne z miejscami pasażerskimi). Zakup ww. pojazdu dofinansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia / parametry techniczne przedmiotu zamówienia, a opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji zadania oraz sposób realizacji i rozliczenia przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34121000-1 - Autobusy i autokary

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

425949,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

458790,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

425949,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Biedulewicz Jerzy Jan Przedsiębiorstwo Usługowe Bus Service

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8461077364

7.3.3)Ulica

Portowa 44

7.3.4)Miejscowość

Augustów

7.3.5)Kod pocztowy

16-300

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

425949,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34121000-1Autobusy i autokary
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
530 000 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
379 280 zł787 500 zł
Rozstęp międzykwartylowy
408 220 zł
Źródło próbki
CPV 34121000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
379 280 zł
Mediana
530 000 zł
Górny kwartyl
787 500 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Stoczek prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stoczek.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 425 949 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34121000-1 (Autobusy i autokary). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Biedulewicz Jerzy Jan Przedsiębiorstwo Usługowe Bus Service (Augustów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.