Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Zakup autobusu na potrzeby dowozu osób niepełnosprawnych z terenu Gminy Stoczek

Zamawiający Gmina Stoczek (Stoczek, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Zakup autobusu na potrzeby dowozu osób niepełnosprawnych z terenu Gminy Stoczek”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina StoczekStoczek, Mazowieckieopublikowano 9 października 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 530 000 zł
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Stoczek

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582144

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kosowska

1.4.2.)Miejscowość

Stoczek

1.4.3.)Kod pocztowy

07-104

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zpi@stoczek.net.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bip.stoczek.net.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00466094

2.2.)Data ogłoszenia

2025-10-09

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00460176

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą

Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie fabrycznie nowego autobusu na potrzeby Gminy Stoczek wyposażonego w min. 20 miejsc siedzących, w tym 2 miejsca dla obsługi (kierowca i opiekun) umożliwiającego przewóz min. 1 osoby na wózku dla niepełnosprawnych (zamienne z miejscami pasażerskimi). Zakup ww. pojazdu dofinansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia / parametry techniczne przedmiotu zamówienia, a opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji zadania oraz sposób realizacji i rozliczenia przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 8 do SWZ. Po zmianie: Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie fabrycznie nowego autobusu na potrzeby Gminy Stoczek wyposażonego w min. 20 miejsc siedzących, w tym 2 miejsca dla obsługi (kierowca i opiekun) umożliwiającego przewóz min. 1 osoby na wózku dla niepełnosprawnych (zamienne z miejscami pasażerskimi). Zakup ww. pojazdu dofinansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia / parametry techniczne przedmiotu zamówienia, a opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji zadania oraz sposób realizacji i rozliczenia przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 7 do SWZ.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-10-15 13:00 Po zmianie: 2025-10-17 13:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-10-15 13:30 Po zmianie: 2025-10-17 13:30

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-11-13 Po zmianie: 2025-11-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34121000-1Autobusy i autokary
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
530 000 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
379 280 zł787 500 zł
Rozstęp międzykwartylowy
408 220 zł
Źródło próbki
CPV 34121000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
379 280 zł
Mediana
530 000 zł
Górny kwartyl
787 500 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Stoczek prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stoczek.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34121000-1 (Autobusy i autokary). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.