Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
263 220 zł
Umowa zawarta
5 listopada 2025
Okres realizacji
do 28 listopada 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 263 220 zł – 290 280 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres oferowanej gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa wiaty stalowej do składowania opału (zrębki) na terenie PSZOK przy ul. Duboisa 13 w Czeremsze

Zamawiający Gmina Czeremcha (Czeremcha, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa wiaty stalowej do składowania opału (zrębki) na terenie PSZOK przy ul. Duboisa 13…”, wybierając ofertę wykonawcy Daniel Chilimoniuk. Wartość umowy: 263 220 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina CzeremchaCzeremcha, Podlaskie (powiat Hajnowski →)opublikowano 6 listopada 2025
Wartość umowy
263 220 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Daniel Chilimoniuk (Morze 89), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 263 220,00 zł (umowę zawarto 5 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 263 220,00 zł do 290 280,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 28 listopada 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail