Wynik częściowy: umowy w 1 z 4 części, 3 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
104 000 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    104 000 zł
    2 oferty
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
  4. Unieważniona
    Część 4
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie projektów decyzji o warunkach zabudowy, decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego oraz opiniowanie zmian ww. decyzji na terenie gminy Sanok

Zamawiający Gmina Sanok (Sanok, Podkarpackie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Opracowanie projektów decyzji o warunkach zabudowy, decyzji o ustaleniu lokalizacji…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 104 000 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina SanokSanok, Podkarpackie (powiat Sanocki →)opublikowano 4 listopada 2025
Łączna wartość umów
104 000 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 września 2025

    Termin ofert: 30 września 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    04 listopada 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 1 wybrano wykonawcę, 3 unieważniono.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 104 000,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA SANOK

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370440749

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kościuszki 23

1.5.2.)Miejscowość

Sanok

1.5.3.)Kod pocztowy

38-500

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.7.)Numer telefonu

134656551

1.5.8.)Numer faksu

134656553

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

k.kaczak@gminasanok.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://gmina.sanok.com.pl/bip

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1178497

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie projektów decyzji o warunkach zabudowy, decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego oraz opiniowanie zmian ww. decyzji na terenie gminy Sanok

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-930f4a1d-796d-4722-b091-842fa01628c1

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00513377

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00435056

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GKI.271.36.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

325000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1- Opracowanie 240 projektów decyzji o warunkach zabudowy, projektów decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego, projektów decyzji o warunkach zabudowy dla budynków mieszkalnych do 70 m2 z analizą urbanistyczną i załącznikami graficznymi oraz opiniowanie zmian ww. decyzji na terenie gminy Sanok. Opracowane projekty winne być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa w szczególności ustawy z dnia 27 marca 2003 roku o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t. j. Dz. U.2024.1130), Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 15 lipca 2024 r. w sprawie sposobu ustalania wymagań dotyczących nowej zabudowy i zagospodarowania terenu w przypadku braku miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego (Dz.U.2024.1116), Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 26 sierpnia 2003 r. w sprawie oznaczeń i nazewnictwa stosowanych w decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego oraz decyzji o warunkach zabudowy (Dz.U.2003.1589).
Na projekt decyzji o warunkach zabudowy, decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego lub decyzji o warunkach zabudowy dla budynków mieszkalnych do 70 m2 składa się:
1) treść projektu decyzji wraz z uzasadnieniem i załącznikiem graficznym,
2) treść analizy stanu faktycznego i prawnego wraz z załącznikiem graficznym.
W przypadku odmowy ustalenia warunków zabudowy lub lokalizacji inwestycji celu publicznego, na projekt składa się treść projektu decyzji o odmowie ustalenia warunków zabudowy lub ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego wraz z analizą i załącznikami graficznymi.
Wykonawca zobowiązany jest przekazać Zamawiającemu, projekt decyzji zawierający część tekstową i graficzną w formie drukowanej oraz w formie elektronicznej:
1) formę drukowaną tj. treść projektu decyzji wraz z 2 egzemplarzami załączników graficznych,
2) formę elektroniczną - Wykonawca prześle opracowane projekty decyzji oraz załącznik graficzny w formacie *.pdf oraz w plikach edytowalnych na adresy email wskazane przez Zamawiającego.
Na treść opinii dotyczącej zmiany decyzji o warunkach zabudowy, decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego lub decyzji o warunkach zabudowy dla budynków mieszkalnych do 70 m2, składa się część tekstowa i graficzna w formie drukowanej oraz w formie elektronicznej:
1) formę drukowaną tj. treści projektu decyzji wraz z 2 egzemplarzami załączników graficznych,
2) formę elektroniczną - Wykonawca prześle opracowane projekty decyzji wraz z za-łącznikiem graficznym w formacie *.pdf oraz w plikach edytowalnych na adresy email wskazane przez Zamawiającego.

4.5.3.)Główny kod CPV

71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

4.5.5.)Wartość części

78000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 - Opracowanie 260 projektów decyzji o warunkach zabudowy, projektów decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego, projektów decyzji o warunkach zabudowy dla budynków mieszkalnych do 70 m2 z analizą urbanistyczną i załącznikami graficznymi oraz opiniowanie zmian ww. decyzji na terenie gminy Sanok. Opracowane projekty winne być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa w szczególności ustawy z dnia 27 marca 2003 roku o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t. j. Dz. U.2024.1130), Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 15 lipca 2024 r. w sprawie sposobu ustalania wymagań dotyczących nowej zabudowy i zagospodarowania terenu w przypadku braku miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego (Dz.U.2024.1116), Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 26 sierpnia 2003 r. w sprawie oznaczeń i nazewnictwa stosowanych w decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego oraz decyzji o warunkach zabudowy (Dz.U.2003.1589).
Na projekt decyzji o warunkach zabudowy, decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego lub decyzji o warunkach zabudowy dla budynków mieszkalnych do 70 m2 składa się:
1) treść projektu decyzji wraz z uzasadnieniem i załącznikiem graficznym,
2) treść analizy stanu faktycznego i prawnego wraz z załącznikiem graficznym.
W przypadku odmowy ustalenia warunków zabudowy lub lokalizacji inwestycji celu publicznego, na projekt składa się treść projektu decyzji o odmowie ustalenia warunków zabudowy lub ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego wraz z analizą i załącznikami graficznymi.
Wykonawca zobowiązany jest przekazać Zamawiającemu, projekt decyzji zawierający część tekstową i graficzną w formie drukowanej oraz w formie elektronicznej:
1) formę drukowaną tj. treść projektu decyzji wraz z 2 egzemplarzami załączników graficznych,
2) formę elektroniczną - Wykonawca prześle opracowane projekty decyzji oraz załącznik graficzny w formacie *.pdf oraz w plikach edytowalnych na adresy email wskazane przez Zamawiającego.
Na treść opinii dotyczącej zmiany decyzji o warunkach zabudowy, decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego lub decyzji o warunkach zabudowy dla budynków mieszkalnych do 70 m2, składa się część tekstowa i graficzna w formie drukowanej oraz w formie elektronicznej:
1) formę drukowaną tj. treści projektu decyzji wraz z 2 egzemplarzami załączników graficznych,
2) formę elektroniczną - Wykonawca prześle opracowane projekty decyzji wraz z za-łącznikiem graficznym w formacie *.pdf oraz w plikach edytowalnych na adresy email wskazane przez Zamawiającego.

4.5.3.)Główny kod CPV

71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

4.5.5.)Wartość części

84500 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 - Opracowanie 255 projektów decyzji o warunkach zabudowy, projektów decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego, projektów decyzji o warunkach zabudowy dla budynków mieszkalnych do 70 m2 z analizą urbanistyczną i załącznikami graficznymi oraz opiniowanie zmian ww. decyzji na terenie gminy Sanok. Opracowane projekty winne być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa w szczególności ustawy z dnia 27 marca 2003 roku o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t. j. Dz. U.2024.1130), Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 15 lipca 2024 r. w sprawie sposobu ustalania wymagań dotyczących nowej zabudowy i zagospodarowania terenu w przypadku braku miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego (Dz.U.2024.1116), Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 26 sierpnia 2003 r. w sprawie oznaczeń i nazewnictwa stosowanych w decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego oraz decyzji o warunkach zabudowy (Dz.U.2003.1589).
Na projekt decyzji o warunkach zabudowy, decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego lub decyzji o warunkach zabudowy dla budynków mieszkalnych do 70 m2 składa się:
1) treść projektu decyzji wraz z uzasadnieniem i załącznikiem graficznym,
2) treść analizy stanu faktycznego i prawnego wraz z załącznikiem graficznym.
W przypadku odmowy ustalenia warunków zabudowy lub lokalizacji inwestycji celu publicznego, na projekt składa się treść projektu decyzji o odmowie ustalenia warunków zabudowy lub ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego wraz z analizą i załącznikami graficznymi.
Wykonawca zobowiązany jest przekazać Zamawiającemu, projekt decyzji zawierający część tekstową i graficzną w formie drukowanej oraz w formie elektronicznej:
1) formę drukowaną tj. treść projektu decyzji wraz z 2 egzemplarzami załączników graficznych,
2) formę elektroniczną - Wykonawca prześle opracowane projekty decyzji oraz załącznik graficzny w formacie *.pdf oraz w plikach edytowalnych na adresy email wskazane przez Zamawiającego.
Na treść opinii dotyczącej zmiany decyzji o warunkach zabudowy, decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego lub decyzji o warunkach zabudowy dla budynków mieszkalnych do 70 m2, składa się część tekstowa i graficzna w formie drukowanej oraz w formie elektronicznej:
1) formę drukowaną tj. treści projektu decyzji wraz z 2 egzemplarzami załączników graficznych,
2) formę elektroniczną - Wykonawca prześle opracowane projekty decyzji wraz z za-łącznikiem graficznym w formacie *.pdf oraz w plikach edytowalnych na adresy email wskazane przez Zamawiającego.

4.5.3.)Główny kod CPV

71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

4.5.5.)Wartość części

82875 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4 - Opracowanie 245 projektów decyzji o warunkach zabudowy, projektów decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego, projektów decyzji o warunkach zabudowy dla budynków mieszkalnych do 70 m2 z analizą urbanistyczną i załącznikami graficznymi oraz opiniowanie zmian ww. decyzji na terenie gminy Sanok. Opracowane projekty winne być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa w szczególności ustawy z dnia 27 marca 2003 roku o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t. j. Dz. U.2024.1130), Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 15 lipca 2024 r. w sprawie sposobu ustalania wymagań dotyczących nowej zabudowy i zagospodarowania terenu w przypadku braku miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego (Dz.U.2024.1116), Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 26 sierpnia 2003 r. w sprawie oznaczeń i nazewnictwa stosowanych w decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego oraz decyzji o warunkach zabudowy (Dz.U.2003.1589).
Na projekt decyzji o warunkach zabudowy, decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego lub decyzji o warunkach zabudowy dla budynków mieszkalnych do 70 m2 składa się:
1) treść projektu decyzji wraz z uzasadnieniem i załącznikiem graficznym,
2) treść analizy stanu faktycznego i prawnego wraz z załącznikiem graficznym.
W przypadku odmowy ustalenia warunków zabudowy lub lokalizacji inwestycji celu publicznego, na projekt składa się treść projektu decyzji o odmowie ustalenia warunków zabudowy lub ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego wraz z analizą i załącznikami graficznymi.
Wykonawca zobowiązany jest przekazać Zamawiającemu, projekt decyzji zawierający część tekstową i graficzną w formie drukowanej oraz w formie elektronicznej:
1) formę drukowaną tj. treść projektu decyzji wraz z 2 egzemplarzami załączników graficznych,
2) formę elektroniczną - Wykonawca prześle opracowane projekty decyzji oraz załącznik graficzny w formacie *.pdf oraz w plikach edytowalnych na adresy email wskazane przez Zamawiającego.
Na treść opinii dotyczącej zmiany decyzji o warunkach zabudowy, decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego lub decyzji o warunkach zabudowy dla budynków mieszkalnych do 70 m2, składa się część tekstowa i graficzna w formie drukowanej oraz w formie elektronicznej:
1) formę drukowaną tj. treści projektu decyzji wraz z 2 egzemplarzami załączników graficznych,
2) formę elektroniczną - Wykonawca prześle opracowane projekty decyzji wraz z za-łącznikiem graficznym w formacie *.pdf oraz w plikach edytowalnych na adresy email wskazane przez Zamawiającego.

4.5.3.)Główny kod CPV

71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

4.5.5.)Wartość części

79625 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

144000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

144000 PLN

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

104000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

144000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

104000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Marcelina Leczek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6861679930

7.3.4)Miejscowość

Haczów

7.3.5)Kod pocztowy

36-213

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 11

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

104000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 miesiące

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
W przedmiotowym postępowaniu w zakresie części 3 postępowania, została złożona jedna oferta, która została odrzucona.

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
W przedmiotowym postępowaniu w zakresie części 4 postępowania, została złożona jedna oferta, która została odrzucona.

Sekcja 15

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71410000-5Usługi planowania przestrzennego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Sanok prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sanok.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 104 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71410000-5 (Usługi planowania przestrzennego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Marcelina Leczek (Haczów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.