Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
387 183 zł
Umowa zawarta
23 października 2025
Okres realizacji
do 15 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 387 183 zł – 639 698 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ZAKUP, DOSTAWA I MONTAŻ ZBIORNIKÓW NA WODĘ PITNĄ

Zamawiający Gmina Luzino (Luzino, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „ZAKUP, DOSTAWA I MONTAŻ ZBIORNIKÓW NA WODĘ PITNĄ”, wybierając ofertę wykonawcy AQUA TECH Sp. z o.o. Wartość umowy: 387 183 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina LuzinoLuzino, Pomorskie (powiat Wejherowski →)opublikowano 23 października 2025
Wartość umowy
387 183 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 października 2025

    Termin ofert: 16 października 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    23 października 2025

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AQUA TECH Sp. z o.o. (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 387 183,09 zł (umowę zawarto 23 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 387 183,09 zł do 639 698,40 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA LUZINO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191675340

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Ofiar Stutthofu 11

1.5.2.)Miejscowość

Luzino

1.5.3.)Kod pocztowy

84-242

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@luzino.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://samorzad.gov.pl/web/gmina-luzino

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1186721

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

ZAKUP, DOSTAWA I MONTAŻ ZBIORNIKÓW NA WODĘ PITNĄ

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8d489672-956f-41ec-ba42-4fd1080a5f1e

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00493432

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00464232

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

21.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż zbiorników na wodę pitną, w tym

1) zbiorników bezciśnieniowych na wodę pitną o objętości nie mniej niż 50 m3 każdy. Miejsce dostawy i montażu – Gmina Luzino, miejscowość Wyszecino - 2 szt. 2) zbiornika bezciśnieniowego na wodę pitną o objętości nie mniej niż 20 m3 . Miejsce dostawy i montażu – Gmina Luzino, miejscowość Milwino – 1 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do, co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, określone zostały, w załączniku nr 5 oraz w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 3 do niniejszej SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

44611500-1 - Zbiorniki na wodę

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

387183,09 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

639698,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

387183,09 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AQUA TECH Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9522157395

7.3.3)Ulica

Storczykowa 5 lok. 9

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

04-567

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

387183,09 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44611500-1Zbiorniki na wodę
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
320 732 zł
Próbka: 22 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
230 050 zł557 186 zł
Rozstęp międzykwartylowy
327 136 zł
Źródło próbki
CPV 44611500· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
230 050 zł
Mediana
320 732 zł
Górny kwartyl
557 186 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Luzino prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Luzino.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 387 183 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44611500-1 (Zbiorniki na wodę). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AQUA TECH Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.