Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Przebudowa dróg w Dębinie i Czajkach gm. Witkowo w ramach zadania: Rekultywacja, budowa, przebudowa dróg w gminie

Zamawiający Gmina i Miasto Witkowo (Witkowo, Wielkopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Przebudowa dróg w Dębinie i Czajkach gm. Witkowo w ramach zadania: Rekultywacja, budowa,…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina i Miasto WitkowoWitkowo, Wielkopolskie (powiat Gnieźnieński →)opublikowano 23 października 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 720 337 zł
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina i Miasto Witkowo

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 311019467

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Gnieźnieńska

1.4.2.)Miejscowość

Witkowo

1.4.3.)Kod pocztowy

62-230

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@witkowo.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.witkowo.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00491306

2.2.)Data ogłoszenia

2025-10-23

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00490790

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
3.1.Adres strony internetowej prowadzonego postępowania Przed zmianą

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1198981 Po zmianie: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1200045

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
3.5.Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej Przed zmianą

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1198981, zgodnie z rozdziałem IX SWZ Po zmianie: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1200045, zgodnie z rozdziałem IX SWZ

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-11-06 10:00 Po zmianie: 2025-11-07 09:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.2.Miejsce składania ofert Przed zmianą

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1198981 Po zmianie: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1200045

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-11-06 10:30 Po zmianie: 2025-11-07 09:30

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-12-05 Po zmianie: 2025-12-06

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
720 337 zł
Próbka: 96 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
393 640 zł1 371 042 zł
Rozstęp międzykwartylowy
977 402 zł
Źródło próbki
CPV 45233220· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
393 640 zł
Mediana
720 337 zł
Górny kwartyl
1 371 042 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina i Miasto Witkowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Witkowo.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233220-7 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.