Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
364 000 zł
Umowa zawarta
7 października 2025
Okres realizacji
do 30 listopada 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena90%Okres gwarancji10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ZAKUP LEKKIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO-GAŚNICZEGO DLA OSP PAWŁOWO

Zamawiający Gmina Regimin (Regimin, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „ZAKUP LEKKIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO-GAŚNICZEGO DLA OSP PAWŁOWO”, wybierając ofertę wykonawcy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "BIBMOT" BIK - SPÓŁKA JAWNA. Wartość umowy: 364 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina RegiminRegimin, Mazowieckie (powiat Ciechanowski →)opublikowano 17 października 2025
Wartość umowy
364 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "BIBMOT" BIK - SPÓŁKA JAWNA (Mielec), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 364 000,00 zł (umowę zawarto 7 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail