Dostawa sprzętu komputerowego i infrastruktury sieciowej dla Centrum Obsługi Przedsiębiorcy, w podziale na części
Zamawiający Centrum Obsługi Przedsiębiorcy (Łódź, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa sprzętu komputerowego i infrastruktury sieciowej dla Centrum Obsługi…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 905 683 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=140, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie
21 lipca 2025
Termin ofert: 6 sierpnia 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
28 lipca 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
29 lipca 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
31 lipca 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
17 października 2025
4 oferty2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
17 października 2025
- Wykonanie umowy
19 listopada 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
10 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Centrum Obsługi Przedsiębiorcy |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 100482065 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Moniuszki 7/9 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Łódź |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 90-101 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL711 - Miasto Łódź |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | k.szoc@cop.lodzkie.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | cop.lodzkie.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-5ccdf922-e87d-459f-9cad-ac37c8ba6def |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00480736 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-10-17 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00336026 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Przedmiot zamówienia jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 oraz Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027. |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa sprzętu komputerowego i infrastruktury sieciowej dla Centrum Obsługi Przedsiębiorcy, w podziale na części |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Dostawa elementów infrastruktury sieciowej dla Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 32420000-3 - Urządzenia sieciowe |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 32421000-0 - Okablowanie sieciowe 31224400-6 - Kable przyłączeniowe 30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-09-22 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2025-12-12 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Fast IT Solutions Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7271015750 |
| 4.3.3.) | Ulica | Brukowa 12 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | łódź |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 91-341 |
| 4.3.6.) | Województwo | łódzkie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 49476,75 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00480692/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-09-25 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 49476,75 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.