Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Monika Boczar- Bugno Firma Handlowo- Usługowo-Wytwórcza „Elbud-2”

Wartość umowy
2 250 000 zł
Umowa zawarta
10 października 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 2 250 000 zł – 2 669 100 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Likwidacja barier architektonicznych w przedszkolu oraz szkole podstawowej w Szymbarku

Zamawiający Gmina Gorlice (Gorlice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Likwidacja barier architektonicznych w przedszkolu oraz szkole podstawowej w Szymbarku”, wybierając ofertę wykonawcy Rafał Bugno Firma Handlowo- Usługowo- Wytwórcza „Elbud-2”. Wartość umowy: 2 250 000 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina GorliceGorlice, Małopolskie (powiat Gorlicki →)opublikowano 10 października 2025
Wartość umowy
2 250 000 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 sierpnia 2025

    Termin ofert: 20 sierpnia 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    10 października 2025

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Rafał Bugno Firma Handlowo- Usługowo- Wytwórcza „Elbud-2” (Gorlice), wspólnie z: Monika Boczar- Bugno Firma Handlowo- Usługowo-Wytwórcza „Elbud-2”.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 250 000,00 zł (umowę zawarto 10 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 2 250 000,00 zł do 2 669 100,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail