ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Likwidacja barier architektonicznych w przedszkolu oraz szkole podstawowej w Szymbarku

Zamawiający Gmina Gorlice (Gorlice, Małopolskie) prowadził postępowanie „Likwidacja barier architektonicznych w przedszkolu oraz szkole podstawowej w Szymbarku”. Termin składania ofert minął 20 sierpnia 2025, 09:00. Wadium: 15 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GorliceGorlice, Małopolskie (powiat Gorlicki →)opublikowano 1 sierpnia 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 372 043 zł
Wadium
15 000 zł
Termin składania ofert
20 sierpnia 2025, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Gwarancja40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    01 sierpnia 2025

    Termin ofert: 20 sierpnia 2025 09:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    10 października 2025

    4 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Gwarancja 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Likwidacja barier architektonicznych w przedszkolu oraz szkole podstawowej w Szymbarku.

  • 3

    RyzykoWadium: 15 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail