Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
503 801 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest :zakup wraz z dostawą o charakterze sukcesywnym worków foliowych, dla SPZOZ w Sanoku na koszt i ryzyko Wykonawcy, Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zosta
    Wartość umowy
    170 244 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest :zakup wraz z dostawą o charakterze sukcesywnym akcesoriów do sprzątania, dla SPZOZ w Sanoku na koszt i ryzyko Wykonawcy, Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówien
    Wartość umowy
    32 445 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia jest :zakup wraz z dostawą o charakterze sukcesywnym papieru i ręczników papierowych, dla SPZOZ w Sanoku na koszt i ryzyko Wykonawcy, Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji z
    Wartość umowy
    204 597 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    96 514 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Jakość- Ocena użytkowa40%Termin wykonania- dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa artykułów gospodarczych i higienicznych dla SPZOZ w Sanoku

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Sanoku (Sanok, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa artykułów gospodarczych i higienicznych dla SPZOZ w Sanoku”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 503 801 zł. Złożono 7 ofert.

Łączna wartość umów
503 801 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 września 2025

    Termin ofert: 11 września 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    08 października 2025

    4 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Helplast Bis (część 1); Henry Kruse Sp. z o.o. (części 2, 3, 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 503 800,98 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W SANOKU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370444345

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. 800-lecia 26

1.5.2.)Miejscowość

Sanok

1.5.3.)Kod pocztowy

38-500

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.7.)Numer telefonu

134656290

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zam.pub@zozsanok.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zozsanok.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ef73393e-a1fe-4fdd-b170-c917b3435b8f

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa artykułów gospodarczych i higienicznych dla SPZOZ w Sanoku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ef73393e-a1fe-4fdd-b170-c917b3435b8f

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00464042

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00026621/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Artykuły gospodarcze

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00402618

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SPZOZ/TP/17/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

515346,25 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest :zakup wraz z dostawą o charakterze sukcesywnym worków foliowych, dla SPZOZ w Sanoku na koszt i ryzyko Wykonawcy,
Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym integralną część SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych

4.5.5.)Wartość części

171800 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest :zakup wraz z dostawą o charakterze sukcesywnym akcesoriów do sprzątania, dla SPZOZ w Sanoku na koszt i ryzyko Wykonawcy,
Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym integralną część SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39224300-1 - Miotły i szczotki i inne artykuły do sprzątania w gospodarstwie domowym

4.5.5.)Wartość części

43108,15 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest :zakup wraz z dostawą o charakterze sukcesywnym papieru i ręczników papierowych, dla SPZOZ w Sanoku na koszt i ryzyko Wykonawcy,
Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym integralną część SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33760000-5 - Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety

4.5.5.)Wartość części

190998,10 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest :zakup wraz z dostawą o charakterze sukcesywnym ręczników papierowych do dozowników Matic i Kimberly, dla SPZOZ w Sanoku na koszt i ryzyko Wykonawcy,
Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym integralną część SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33760000-5 - Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety

4.5.5.)Wartość części

109440 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

83505,93 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

177120,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

170244,30 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Helplast Bis

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6351508000

7.3.3)Ulica

ul. Gliwicka 73

7.3.4)Miejscowość

Orzesze

7.3.5)Kod pocztowy

43-180

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

170244,30 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

32444,76 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

32444,76 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

32444,76 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Henry Kruse Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8941022653

7.3.3)Ulica

Kolejowa 3

7.3.4)Miejscowość

Kobierzyce

7.3.5)Kod pocztowy

55-040

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

32444,76 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

204597,46 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

204597,46 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

204597,46 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Henry Kruse Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8941022653

7.3.3)Ulica

Kolejowa 3

7.3.4)Miejscowość

Kobierzyce

7.3.5)Kod pocztowy

55-040

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

204597,46 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

96514,46 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

96514,46 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

96514,46 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Henry Kruse Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8941022653

7.3.3)Ulica

Kolejowa 3

7.3.4)Miejscowość

Kobierzyce

7.3.5)Kod pocztowy

55-040

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

96514,46 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Sanoku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sanok.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 503 801 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 19520000-7 (Produkty z tworzyw sztucznych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Helplast Bis (Orzesze). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.