Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
11 482 841 zł
Umowa zawarta
12 września 2025
Okres realizacji
do 31 maja 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 11 189 061 zł – 17 593 920 zł
Wybrano ofertę droższą o 2,6% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja30%Doświadczenia kierownika10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z instalacjami zewnętrznymi: gazową, elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną sanitarną i deszczową oraz rozbiórka istniejących budynków gospodarczych

Zamawiający Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa "KZN-Kaszuby" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Szemud, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z instalacjami zewnętrznymi: gazową,…”, wybierając ofertę wykonawcy Unihouse Spółka akcyjna z siedzibą w Bielsku Podlaskim. Wartość umowy: 11 482 841 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
11 482 841 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Unihouse Spółka akcyjna z siedzibą w Bielsku Podlaskim (Bielsk Podlaski).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 11 482 840,93 zł (umowę zawarto 12 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 11 189 060,76 zł do 17 593 920,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 maja 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail