Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
494 748 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    171 396 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    127 872 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    136 512 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    58 968 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych administrowanych przez Starostwo Powiatowe w Jaworze, w sezonie zimowym 2025/2026

Zamawiający Powiat Jaworski (Jawor, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zimowe utrzymanie dróg powiatowych administrowanych przez Starostwo Powiatowe w Jaworze,…”, wybierając ofertę wykonawcy USLUGI Jarosław Laska. Łączna wartość umów: 494 748 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Powiat JaworskiJawor, Dolnośląskie (powiat Jaworski →)opublikowano 22 września 2025
Łączna wartość umów
494 748 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: USLUGI Jarosław Laska (część 1); USŁUGI Jarosław Laska (części 2, 3, 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 494 748,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIAT JAWORSKI

1.3.)Oddział zamawiającego

STAROSTWO POWIATOWE W JAWORZE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 390647162

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wrocławska 26

1.5.2.)Miejscowość

Jawor

1.5.3.)Kod pocztowy

59-400

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.)Numer telefonu

76 7290100

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

powiat-jawor@powiat-jawor.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jaworskie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/sp_jawor

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych administrowanych przez Starostwo Powiatowe w Jaworze, w sezonie zimowym 2025/2026

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bed29006-461e-42f7-8ed7-cbbe7dcab1c8

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00434481

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00056749/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00317127

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.272.13.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

523929,6 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest pomoc przy wykonywaniu zadań związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych, według potrzeb określanych przez Zamawiającego w trakcie trwania umowy, w sezonie zimowym 2025/2026. Zimowe utrzymanie dróg zwane dalej również „ZUD” są to prace mające na celu zmniejszenie lub ograniczenie zakłóceń ruchu drogowego wywołanych czynnikami atmosferycznymi takimi jak: opady śniegu, śliskość zimowa.
Zamawiający informuje, że w godzinach pracy Zamawiającego w pierwszej kolejności zadania zimowego utrzymania dróg realizowane będą sprzętem własnym, a sprzęt Wykonawcy wzywany będzie w razie konieczności wsparcia tych działań. W pozostałych godzinach i dniach wolnych od pracy jako pierwszy wzywany będzie sprzęt Wykonawcy.
Zamówienie obejmuje:
1) dostarczenie sprzętu do zimowego utrzymania dróg - NOŚNIK WYKONAWCY WRAZ Z PIASKARKĄ LUB SOLARKĄ I PŁUGIEM ŚREDNIM;
2) wykonywanie czynności wchodzących w zakres ZUD, do których zalicza się m.in.
a) usuwanie śniegu z dróg,
b) usuwanie śliskości zimowej poprzez stosowanie mieszanki piaskowo-solnej;
3) zapewnienie stałej gotowości do wykonywania czynności ZUD – pracy sprzętu oraz jego operatorów – to stan, w którym Wykonawca utrzymuje stałą zdolność do wykonywania czynności ZUD w ramach zawartej umowy z Zamawiającym. Należy przez to rozumieć, że wykazuje on zamiar do ich wykonania wyrażający się w pozostawaniu do dyspozycji Zamawiającego, na każde wezwanie w ustalonym trybie i jest w stanie w określonym terminie zapisanym w umowie podjąć się tych czynności oraz utrzymuje pełną zdolność posiadanych zasobów sprzętowych i osobowych do jej świadczenia na zasadach, co do których się zobowiązał.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.)Wartość części

190771,20 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest pomoc przy wykonywaniu zadań związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych, według potrzeb określanych przez Zamawiającego w trakcie trwania umowy, w sezonie zimowym 2025/2026. Zimowe utrzymanie dróg zwane dalej również „ZUD” są to prace mające na celu zmniejszenie lub ograniczenie zakłóceń ruchu drogowego wywołanych czynnikami atmosferycznymi takimi jak: opady śniegu, śliskość zimowa.
Zamawiający informuje, że w godzinach pracy Zamawiającego w pierwszej kolejności zadania zimowego utrzymania dróg realizowane będą sprzętem własnym, a sprzęt Wykonawcy wzywany będzie w razie konieczności wsparcia tych działań. W pozostałych godzinach i dniach wolnych od pracy jako pierwszy wzywany będzie sprzęt Wykonawcy.
Zamówienie obejmuje:
1) dostarczenie sprzętu do zimowego utrzymania dróg - NOŚNIK WYKNAWCY WRAZ Z PIASKARKĄ LUB SOLARKĄ I PŁUGIEM ŚREDNIM
2) wykonywanie czynności wchodzących w zakres ZUD, do których zalicza się m.in.
a) usuwanie śniegu z dróg,
b) usuwanie śliskości zimowej poprzez stosowanie mieszanki piaskowo-solnej;
3) zapewnienie stałej gotowości do wykonywania czynności ZUD – pracy sprzętu oraz jego operatorów – to stan, w którym Wykonawca utrzymuje stałą zdolność do wykonywania czynności ZUD w ramach zawartej umowy z Zamawiającym. Należy przez to rozumieć, że wykazuje on zamiar do ich wykonania wyrażający się w pozostawaniu do dyspozycji Zamawiającego, na każde wezwanie w ustalonym trybie i jest w stanie w określonym terminie zapisanym w umowie podjąć się tych czynności oraz utrzymuje pełną zdolność posiadanych zasobów sprzętowych i osobowych do jej świadczenia na zasadach, co do których się zobowiązał.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.)Wartość części

132710,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest pomoc przy wykonywaniu zadań związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych, według potrzeb określanych przez Zamawiającego w trakcie trwania umowy, w sezonie zimowym 2025/2026. Zimowe utrzymanie dróg zwane dalej również „ZUD” są to prace mające na celu zmniejszenie lub ograniczenie zakłóceń ruchu drogowego wywołanych czynnikami atmosferycznymi takimi jak: opady śniegu, śliskość zimowa.
Zamawiający informuje, że w godzinach pracy Zamawiającego w pierwszej kolejności zadania zimowego utrzymania dróg realizowane będą sprzętem własnym, a sprzęt Wykonawcy wzywany będzie w razie konieczności wsparcia tych działań. W pozostałych godzinach i dniach wolnych od pracy jako pierwszy wzywany będzie sprzęt Wykonawcy.
Zamówienie obejmuje:
1) dostarczenie sprzętu do zimowego utrzymania dróg - NOŚNIK WYKONAWCY WRAZ Z PIASKARKĄ LUB SOLARKĄ I PŁUGIEM ŚREDNIM;
2) wykonywanie czynności wchodzących w zakres ZUD, do których zalicza się m.in.
a) usuwanie śniegu z dróg,
b) usuwanie śliskości zimowej poprzez stosowanie mieszanki piaskowo-solnej;
3) zapewnienie stałej gotowości do wykonywania czynności ZUD – pracy sprzętu oraz jego operatorów – to stan, w którym Wykonawca utrzymuje stałą zdolność do wykonywania czynności ZUD w ramach zawartej umowy z Zamawiającym. Należy przez to rozumieć, że wykazuje on zamiar do ich wykonania wyrażający się w pozostawaniu do dyspozycji Zamawiającego, na każde wezwanie w ustalonym trybie i jest w stanie w określonym terminie zapisanym w umowie podjąć się tych czynności oraz utrzymuje pełną zdolność posiadanych zasobów sprzętowych i osobowych do jej świadczenia na zasadach, co do których się zobowiązał.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.)Wartość części

132710,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest pomoc przy wykonywaniu zadań związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych, według potrzeb określanych przez Zamawiającego w trakcie trwania umowy, w sezonie zimowym 2025/2026. Zimowe utrzymanie dróg zwane dalej również „ZUD” są to prace mające na celu zmniejszenie lub ograniczenie zakłóceń ruchu drogowego wywołanych czynnikami atmosferycznymi takimi jak: opady śniegu, śliskość zimowa.
Zamawiający informuje, że w godzinach pracy Zamawiającego w pierwszej kolejności zadania zimowego utrzymania dróg realizowane będą sprzętem własnym, a sprzęt Wykonawcy wzywany będzie w razie konieczności wsparcia tych działań. W pozostałych godzinach i dniach wolnych od pracy jako pierwszy wzywany będzie sprzęt Wykonawcy.
Zamówienie obejmuje:
1) dostarczenie sprzętu do zimowego utrzymania dróg - PŁUG CIĘŻKI Z NOŚNIKIEM;
2) wykonywanie czynności wchodzących w zakres ZUD, do których zalicza się m.in.
a) usuwanie śniegu z dróg,
b) usuwanie śliskości zimowej poprzez stosowanie mieszanki piaskowo-solnej;
3) zapewnienie stałej gotowości do wykonywania czynności ZUD – pracy sprzętu oraz jego operatorów – to stan, w którym Wykonawca utrzymuje stałą zdolność do wykonywania czynności ZUD w ramach zawartej umowy z Zamawiającym. Należy przez to rozumieć, że wykazuje on zamiar do ich wykonania wyrażający się w pozostawaniu do dyspozycji Zamawiającego, na każde wezwanie w ustalonym trybie i jest w stanie w określonym terminie zapisanym w umowie podjąć się tych czynności oraz utrzymuje pełną zdolność posiadanych zasobów sprzętowych i osobowych do jej świadczenia na zasadach, co do których się zobowiązał.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.)Wartość części

67737,60 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

171396,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

171396,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

171396,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

USLUGI Jarosław Laska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6951326951

7.3.4)Miejscowość

Wądroże Wielkie

7.3.5)Kod pocztowy

59-430

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

171396,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-04-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

127872,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

127872,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

127872,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

USŁUGI Jarosław Laska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6951326951

7.3.4)Miejscowość

Wądoże Wielkie

7.3.5)Kod pocztowy

59-430

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

127872,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-04-30

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

136512,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

136512,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

136512,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

USŁUGI Jarosław Laska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6951326951

7.3.4)Miejscowość

Wądroże Wielkie

7.3.5)Kod pocztowy

59-430

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

136512,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-04-30

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

58968,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

58968,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

58968,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

USŁUGI Jarosław Laska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6951326951

7.3.4)Miejscowość

Wądroże Wielkie

7.3.5)Kod pocztowy

59-430

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

58968,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-04-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90620000-9Usługi odśnieżania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
714 920 zł
Próbka: 82 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
246 258 zł1 836 163 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 589 905 zł
Źródło próbki
CPV 90620000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
246 258 zł
Mediana
714 920 zł
Górny kwartyl
1 836 163 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Jaworski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jawor.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 494 748 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90620000-9 (Usługi odśnieżania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: USLUGI Jarosław Laska (Wądroże Wielkie). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.