Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
420 432 zł
Umowa zawarta
29 sierpnia 2025
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 420 432 zł – 2 910 303 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas gwarancji i wsparcia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup systemu do nauki interpretacji obrazów pochodzących z urządzeń rentgenowskich

Zamawiający Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej (Kętrzyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup systemu do nauki interpretacji obrazów pochodzących z urządzeń rentgenowskich”, wybierając ofertę wykonawcy Integra B.R.O.P. sp. z o. o. Wartość umowy: 420 432 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
420 432 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Integra B.R.O.P. sp. z o. o. (Marki), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 420 432,45 zł (umowę zawarto 29 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 420 432,45 zł do 2 910 303,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510207605

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Gen. Władysława Sikorskiego 78

1.5.2.)Miejscowość

Kętrzyn

1.5.3.)Kod pocztowy

11-400

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.7.)Numer telefonu

(89) 750 31 88

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.wmosg@strazgraniczna.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wm.strazgraniczna.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://wmosg.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup systemu do nauki interpretacji obrazów pochodzących z urządzeń rentgenowskich

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fe94c35a-407f-4f70-ba36-f9fd18904339

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00424344

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00108537/13/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakup systemu do nauki interpretacji obrazów pochodzących z urządzeń rentgenowskich

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zadanie sfinansowane jest ze środków finansowych pochodzących z Unii Europejskiej (75 % wartości przedmiotu zamówienia) oraz dofinansowania krajowego (25 % wartości przedmiotu zamówienia) w ramach Programu Krajowego Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego na lata 2021-2027, projekt nr FBWP.03.01-IZ.00-0032/24 pn. "Pakiet antyterrorystyczny SG".

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00319682

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

24/FI/25

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

444487,50 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest Zakup systemu do nauki interpretacji obrazów pochodzących z urządzeń rentgenowskich realizowany w ramach zadania pn

„Zakup oprogramowania do nauki interpretacji obrazu RTG (1 kpl)” współfinansowanego z projektu FBWP.03.01-IZ.00-0032/24 pn. Pakiet antyterrorystyczny SG. 2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

420432,45 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2910303,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

420432,45 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Integra B.R.O.P. sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5252748195

7.3.3)Ulica

Gen. Sowińskiego 43G

7.3.4)Miejscowość

Marki

7.3.5)Kod pocztowy

05-270

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

420432,45 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Wykonawca dostarczy i zainstaluje system będący przedmiotem Umowy w terminie 3 miesięcy od dnia zawarcia umowy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy in…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
504 686 zł
Próbka: 172 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
251 774 zł1 521 140 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 269 366 zł
Źródło próbki
CPV 48000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
251 774 zł
Mediana
504 686 zł
Górny kwartyl
1 521 140 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kętrzyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 420 432 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Integra B.R.O.P. sp. z o. o. (Marki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.