Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 599495-2026Zobacz poprzednią wersję
AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczne Wodociągi” w ramach Inwestycji C3.1.1 „Cyberbezpieczeństwo - CyberPL” - Cyberbezpieczne Wodociągi, finansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.

Zamawiający Wodociągi Ostrzeszowskie sp. z o.o. (Ostrzeszów, Wielkopolskie) prowadzi postępowanie „Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczne Wodociągi” w ramach…”. Termin składania ofert upływa 8 września 2026, 13:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Wodociągi Ostrzeszowskie sp. z o.o.Ostrzeszów, Wielkopolskie (powiat Ostrzeszowski →)opublikowano 1 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Termin składania ofert
8 września 2026, 13:00
1d 20h
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 406 820 zł
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczne Wodociągi”, obejmująca dostawę, wdrożenie oraz szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa dla zamawiającego.

  • 2

    ZakresZakres obejmuje urządzenia komputerowe, sieciowe, serwery, pakiety oprogramowania, usługi instalowania, wdrażania i konfiguracji oprogramowania oraz szkolenia specjalistyczne, komputerowe i z zakresu bezpieczeństwa.

  • 3

    ZakresMiejsce realizacji wskazano jako PL416, Wielkopolskie, a zamówienie jest finansowane z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.

  • 4

    ZakresWykonawca ma dostarczyć i wdrożyć oprogramowanie i urządzenia wskazane w załączniku do SWZ, a szkolenia mają opierać się o dostarczone w ramach zamówienia oprogramowania i urządzenia.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail