Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Zakup systemu do nauki interpretacji obrazów pochodzących z urządzeń rentgenowskich

Zamawiający Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej (Kętrzyn, Warmińsko-Mazurskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Zakup systemu do nauki interpretacji obrazów pochodzących z urządzeń rentgenowskich”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 515 178 zł
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510207605

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Gen. Władysława Sikorskiego 78

1.4.2.)Miejscowość

Kętrzyn

1.4.3.)Kod pocztowy

11-400

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.4.7.)Numer telefonu

(89) 750 31 88

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.wmosg@strazgraniczna.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wm.strazgraniczna.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00340098

2.2.)Data ogłoszenia

2025-07-23

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00319682

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą

1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup systemu do nauki interpretacji obrazów pochodzących z urządzeń rentgenowskich realizowany w ramach zadania pn.: „Zakup oprogramowania do nauki interpretacji obrazu RTG (1 kpl)” współfinansowanego z projektu FBWP.03.01-IZ.0032/24 pn. Pakiet antyterrorystyczny SG. 2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. Po zmianie: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup systemu do nauki interpretacji obrazów pochodzących z urządzeń rentgenowskich realizowany w ramach zadania pn.: „Zakup oprogramowania do nauki interpretacji obrazu RTG (1 kpl)” współfinansowanego z projektu FBWP.03.01-IZ.00-0032/24 pn. Pakiet antyterrorystyczny SG. 2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy in…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
515 178 zł
Próbka: 174 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
253 774 zł1 528 513 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 274 739 zł
Źródło próbki
CPV 48000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
253 774 zł
Mediana
515 178 zł
Górny kwartyl
1 528 513 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kętrzyn.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.