Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
443 903 zł
Umowa zawarta
28 sierpnia 2025
Okres realizacji
do 30 września 2025
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi związane z udziałem SGH w XXXIV Forum Ekonomicznym w Karpaczu, w dniach 2-4 września 2025 r.

Zamawiający Szkoła Główna Handlowa w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi związane z udziałem SGH w XXXIV Forum Ekonomicznym w Karpaczu, w dniach 2-4…”, wybierając ofertę wykonawcy Fundacja Instytut Studiów Wschodnich. Wartość umowy: 443 903 zł.

Zamawiający: Szkoła Główna Handlowa w WarszawieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 11 września 2025
Wartość umowy
443 903 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Fundacja Instytut Studiów Wschodnich (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 443 903,38 zł (umowę zawarto 28 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA W WARSZAWIE

1.3.)Oddział zamawiającego

Podmiot należący do grupy VAT o nazwie Szkoła Główna Handlowa Grupa VAT w Warszawie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001502

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Niepodległości 162

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-554

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

22 564 7836

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

coz@sgh.waw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

sgh.waw.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi związane z udziałem SGH w XXXIV Forum Ekonomicznym w Karpaczu, w dniach 2-4 września 2025 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-93a6dbda-ca4b-4f80-b761-d7840aa8f9c9

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00417246

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00295037/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.44 Usługi związane z udziałem SGH w Forum Ekonomicznym w Karpaczu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00387124

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Świadczenie usług związanych z udziałem SGH w XXXIV Forum Ekonomicznym, które odbędzie się w dniach 2-4.09.2025r. w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podst. art. 305 pkt 1 w zw. z art.214 ust.1 pkt 1) lit.a) ustawy Pzp. Świadczenie usług polegać będzie na wykonywaniu przez wykonawcę na rzecz Uczelni usług promocyjno-reklamowych, w tym umożliwienie organizacji strefy promocyjnej SGH podczas Forum, zapewnieniu kabin do tłumaczenia symultanicznego oraz zapewnieniu noclegów i wejściówek, w tym wejściówek technicznych. Zgodnie z art. 214 ust.1 pkt.1 lit.a) Ustawy Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli usługa może być świadczona tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze. Fundacja ISW jest wyłącznym organizatorem i przysługuje mu wyłączne prawo do zorganizowania, obsługi i prowadzenia Forum pod ww. nazwą. W zw. z powyższym inny podmiot nie jest w stanie świadczyć usług będących przedmiotem zamówienia.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ACOZ.25.1.50.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest współpraca Uczelni i Instytutu przy organizacji XXXIV Forum Ekonomicznym, które odbędzie się w dniach 2-4 września 2025 r. w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu

4.5.3.)Główny kod CPV

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

98341000-5 - Usługi miejsc noclegowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Fundacja Instytut Studiów Wschodnich

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

521-10-01-909

7.3.3)Ulica

Solec 85

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-382

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

443903,38 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79952000-2Usługi w zakresie organizacji impre…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
203 426 zł
Próbka: 70 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
71 426 zł379 824 zł
Rozstęp międzykwartylowy
308 398 zł
Źródło próbki
CPV 79952000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
71 426 zł
Mediana
203 426 zł
Górny kwartyl
379 824 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 443 903 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79952000-2 (Usługi w zakresie organizacji imprez). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Fundacja Instytut Studiów Wschodnich (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.