Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
194 340 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 9 października 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena40%Atrakcyjność proponowanej Koncepcji imprezy60%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Organizacja imprezy integracyjnej dla pracowników Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Zamawiający Szkoła Główna Handlowa w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Organizacja imprezy integracyjnej dla pracowników Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie”, wybierając ofertę wykonawcy EventSystem Kamil Banasiak. Wartość umowy: 194 340 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Szkoła Główna Handlowa w WarszawieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 28 sierpnia 2026
Wartość umowy
194 340 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 lipca 2026

    Termin ofert: 23 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EventSystem Kamil Banasiak (Koło).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 194 340,00 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 9 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA W WARSZAWIE

1.3.)Oddział zamawiającego

Podmiot należący do grupy VAT o nazwie Szkoła Główna Handlowa Grupa VAT w Warszawie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001502

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Niepodległości 162

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-554

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

coz@sgh.waw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.sgh.waw.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://sgh.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/522608

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Organizacja imprezy integracyjnej dla pracowników Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bc1f8592-25b7-42a2-a2eb-b2d3d1497e16

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411318

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00345261

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ACOZ.25.1.42.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja imprezy integracyjnej dla pracowników Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Celem imprezy jest integracja i zbudowanie pozytywnych relacji pomiędzy uczestnikami imprezy.
2. W ramach realizacji zamówienia organizator ma zapewnić kompleksową organizację wydarzenia – zapewnić miejsce imprezy, organizację atrakcji oraz poczęstunku dla uczestników imprezy.
3. Termin imprezy: 9.10.2026 r.
4. Szacowana liczba uczestników: ok. 400 osób.
5. Wymagana lokalizacja: obszar m.st. Warszawa, z możliwością dojazdu komunikacją miejską (linie autobusowe ZTM, tramwaj, metro); odległość miejsca imprezy od czynnego przystanku lub stacji nie większa niż
1 kilometr.
6. Planowana agenda:
Gotowość na godz. 17.00.
17.00 -17.30 Przybycie gości.
17.30-24.00 Proponowane atrakcje wedle przedstawionej koncepcji i cateringu.
24.00 Zakończenie imprezy.

4.5.3.)Główny kod CPV

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

194340,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

194340,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

194340,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EventSystem Kamil Banasiak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6662006306

7.3.3)Ulica

Kamień 31

7.3.4)Miejscowość

Koło

7.3.5)Kod pocztowy

62-600

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

194340,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-09

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79952000-2Usługi w zakresie organizacji impre…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
201 056 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
68 040 zł376 941 zł
Rozstęp międzykwartylowy
308 901 zł
Źródło próbki
CPV 79952000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
68 040 zł
Mediana
201 056 zł
Górny kwartyl
376 941 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 194 340 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79952000-2 (Usługi w zakresie organizacji imprez). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: EventSystem Kamil Banasiak (Koło). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.