Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
243 650 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    103 154 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    140 496 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i montaż wyposażenia oraz pomocy do prowadzenia zajęć w ramach programu "Maluch + 2022-2029".

Zamawiający Zespół Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Oświaty w Sobkowie (Sobków, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i montaż wyposażenia oraz pomocy do prowadzenia zajęć w ramach programu "Maluch +…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 243 650 zł. Złożono 5 ofert.

Łączna wartość umów
243 650 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Nowa Szkoła Sp. Z o.o. za łącznie 243 649,74 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Oświaty w Sobkowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 290627211

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ŹRÓDŁOWA, 4

1.5.2.)Miejscowość

Sobków

1.5.3.)Kod pocztowy

28-305

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zoeao@op.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zoeao-sobkow.biuletyn.net/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a883b931-51f6-4757-b6e0-1b6fb3b0437a

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i montaż wyposażenia oraz pomocy do prowadzenia zajęć w ramach programu "Maluch + 2022-2029".

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a883b931-51f6-4757-b6e0-1b6fb3b0437a

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00416843

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00041577/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Zakup i montaż wyposażenia oraz pomocy do prowadzenia zajęć w ramach programu "Aktywny Maluch" 2022-2029

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zakup i montaż wyposażenia oraz pomocy do prowadzenia zajęć w ramach programu Aktywny Maluch + 2022-2029

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00366672

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZO.261.4.5.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

237414,31 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

37520000-9 - Zabawki

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.5.)Wartość części

99998,83 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

39161000-8 - Meble przedszkolne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

39515000-5 - Zasłony, draperie, lambrekiny oraz rolety tekstylne

4.5.5.)Wartość części

192020,77 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

103153,86 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

221399,96 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

103153,86 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Nowa Szkoła Sp. Z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

72500133778

7.3.3)Ulica

Łódź, ul. POW 25

7.3.4)Miejscowość

Łódź, ul. POW 25

7.3.5)Kod pocztowy

90-248

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

103153,86 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-09-01

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

140495,88 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

381670,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

140495,88 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Nowa Szkoła Sp. Z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

Nowa Szkoła Sp. Z o.o. 90-248 Łódź, ul. POW 25 KRS 0000109353 NIP 7250013378

7.3.3)Ulica

90-248 Łódź, ul. POW 25

7.3.4)Miejscowość

Łódź, ul. POW 25

7.3.5)Kod pocztowy

90-248

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

140495,88 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-09-01

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

37520000-9Zabawki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Oświaty w Sobkowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sobków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 243 650 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 37520000-9 (Zabawki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Nowa Szkoła Sp. Z o.o. (Łódź, ul. POW 25). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.