Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
527 428 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    164 819 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    178 041 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    70 380 zł
    4 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    43 898 zł
    5 ofert
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    70 290 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
21 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności za fakturę40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowożenie uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Czersk w roku szkolnym 2025/2026 z podziałem na części”

Zamawiający Zespół Obsługi Finansowej (Czersk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowożenie uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Czersk w roku szkolnym 2025/2026 z…”, wybierając 5 wykonawców. Łączna wartość umów: 527 428 zł. Złożono 21 ofert.

Zamawiający: Zespół Obsługi FinansowejCzersk, Pomorskie (powiat Chojnicki →)opublikowano 5 września 2025
Łączna wartość umów
527 428 zł
Liczba ofert
21 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: TERAPIA DZIECI NATALIA IGNACIUK-PAKMUR (część 1); BUS-CAR SERVICE SP. Z O.O. (część 2); PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE JACEK JABŁOŃSKI (część 3); BOREX JOANNA BOROWSKA (część 4) oraz 1 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 527 428,24 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 21 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ OBSŁUGI FINANSOWEJ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001112735

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

DWORCOWA 31

1.5.2.)Miejscowość

Czersk

1.5.3.)Kod pocztowy

89-650

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL637 - Chojnicki

1.5.7.)Numer telefonu

(0-52) 398-45-30

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dyrektor@zof.czersk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zofczersk.mojbip.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/czersk

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Sprawy gospodarcze i finansowe

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dowożenie uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Czersk w roku szkolnym 2025/2026 z podziałem na części”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5b7ba8ad-70d7-4cf5-9005-3939f43e84c5

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00408750

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00029977/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Dowóz osób niepełnosprawnych do OREW-ów, SP Nr 1 w Czersku, ZS Malachin, SP Odry i Przedszkoli w Chojnicach

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00307347

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DYR.261.7.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

455928,13 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.1.Przedmiotem zamówienia jest

Dowożenie uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Czersk w roku szkolnym 2025/2026 z podziałem na części”: 5.1.1. Część 1: Ośrodka Rewalidacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Czarnej Wodzie środkiem transportu o minimalnej liczbie miejsc siedzących z kierowcą – 9 Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia, kosztorysach ofertowych oraz projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załączniki do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

4.5.5.)Wartość części

130305,78 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.1.Przedmiotem zamówienia jest

Dowożenie uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Czersk w roku szkolnym 2025/2026 z podziałem na części”: 5.1.2. Część 2 Ośrodka Rewalidacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Płociczu (woj. kujawsko – pomorskie) środkiem transportu o minimalnej liczbie miejsc siedzących z kierowcą – 9 Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia, kosztorysach ofertowych oraz projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załączniki do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

4.5.5.)Wartość części

182823,28 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.1.Przedmiotem zamówienia jest

Dowożenie uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Czersk w roku szkolnym 2025/2026 z podziałem na części”: 5.1.3. Część 3: Szkoły Podstawowej Nr 1 w Czersku pojazdem o minimalnej liczbie miejsc siedzących z kierowcą – 9 Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia, kosztorysach ofertowych oraz projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załączniki do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

4.5.5.)Wartość części

38703,33 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.1.Przedmiotem zamówienia jest

Dowożenie uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Czersk w roku szkolnym 2025/2026 z podziałem na części”: 5.1.4. Część 4: Szkoły Podstawowej w Odrach pojazdem o minimalnej liczbie miejsc siedzących z kierowcą – 9 Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia, kosztorysach ofertowych oraz projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załączniki do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

4.5.5.)Wartość części

43680,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.1.Przedmiotem zamówienia jest

Dowożenie uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Czersk w roku szkolnym 2025/2026 z podziałem na części”: 5.1.5. Część 5: Dwóch Przedszkoli Integracyjno – Terapeutycznych „Pani Wiaderko” w Chojnicach środkiem transportu o minimalnej liczbie miejsc siedzących z kierowcą – 9 5.2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia, kosztorysach ofertowych oraz projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załączniki do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

4.5.5.)Wartość części

60415,74 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

164819,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

267767,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

164819,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TERAPIA DZIECI NATALIA IGNACIUK-PAKMUR

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5922087584

7.3.3)Ulica

UL.KRÓTKA 6

7.3.4)Miejscowość

PIECE

7.3.5)Kod pocztowy

83-261

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

164819,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-08-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

178040,64 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

375231,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

178040,64 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BUS-CAR SERVICE SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 9591840764

7.3.3)Ulica

UL. KOLBERGA 9

7.3.4)Miejscowość

KIELCE

7.3.5)Kod pocztowy

25-516

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

178040,64 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-08-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

70380,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

171360,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

70380,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE JACEK JABŁOŃSKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 955-122-69-63

7.3.3)Ulica

UL. KOŚCIUSZKI 1

7.3.4)Miejscowość

CZERSK

7.3.5)Kod pocztowy

89-650

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

70380,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-06-26

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

43898,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

168480,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

43898,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BOREX JOANNA BOROWSKA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5551350371

7.3.3)Ulica

UL. KS. ZAWADZIŃSKIEGO 18

7.3.4)Miejscowość

ODRY

7.3.5)Kod pocztowy

89-651

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

43898,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-06-26

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

70290,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

220100,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

70290,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRZEWÓZ OSÓB ROBUS SYNAK ROBERT

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5911468199

7.3.3)Ulica

UL. DŁUGA 4

7.3.4)Miejscowość

KARSIN

7.3.5)Kod pocztowy

83-440

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

70290,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-08-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60000000-8Usługi transportowe (z wyłączeniem…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 875 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
113 811 zł491 682 zł
Rozstęp międzykwartylowy
377 871 zł
Źródło próbki
CPV 60000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
113 811 zł
Mediana
225 875 zł
Górny kwartyl
491 682 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Obsługi Finansowej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Czersk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 527 428 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60000000-8 (Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TERAPIA DZIECI NATALIA IGNACIUK-PAKMUR (PIECE). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.