Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dowożenie uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Czersk w roku szkolnym 2025/2026 z podziałem na części”

Zamawiający Zespół Obsługi Finansowej (Czersk, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dowożenie uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Czersk w roku szkolnym 2025/2026 z…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zespół Obsługi FinansowejCzersk, Pomorskie (powiat Chojnicki →)opublikowano 21 lipca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 225 875 zł
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ OBSŁUGI FINANSOWEJ

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001112735

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

DWORCOWA 31

1.4.2.)Miejscowość

Czersk

1.4.3.)Kod pocztowy

89-650

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL637 - Chojnicki

1.4.7.)Numer telefonu

(0-52) 398-45-30

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

dyrektor@zof.czersk.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zofczersk.mojbip.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5b7ba8ad-70d7-4cf5-9005-3939f43e84c5

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00353598

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-07-21

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00307347

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Dowożenie uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Czersk w roku szkolnym 2025/2026 z podziałem na części”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.1.Przedmiotem zamówienia jest

Dowożenie uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Czersk w roku szkolnym 2025/2026 z podziałem na części”: 5.1.4. Część 4: Szkoły Podstawowej w Odrach pojazdem o minimalnej liczbie miejsc siedzących z kierowcą – 9 Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia, kosztorysach ofertowych oraz projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załączniki do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-07

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2025-09-01 do 2026-06-26

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

BOREX JOANNA BOROWSKA

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5551350371

4.3.3.)Ulica

UL. KS. ZAWADZIŃSKIEGO 18

4.3.4.)Miejscowość

ODRY

4.3.5.)Kod pocztowy

89-651

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

43898,40 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00408750/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-26

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

39874,38 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60000000-8Usługi transportowe (z wyłączeniem…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 875 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
113 811 zł491 682 zł
Rozstęp międzykwartylowy
377 871 zł
Źródło próbki
CPV 60000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
113 811 zł
Mediana
225 875 zł
Górny kwartyl
491 682 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.