Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
1 187 836 zł
Umowa zawarta
2 września 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
8 ofertodrzucone: 7
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup energii elektrycznej dla Miasta Zduńska Wola

Zamawiający Miasto Zduńska Wola (Zduńska Wola, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup energii elektrycznej dla Miasta Zduńska Wola”, wybierając ofertę wykonawcy ELEKTRA SA. Cena wybranej oferty: 1 187 836 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Miasto Zduńska WolaZduńska Wola, Łódzkie (powiat Zduńskowolski →)opublikowano 3 września 2025
Cena wybranej oferty
1 187 836 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ELEKTRA SA (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 1 187 836,16 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert. Odrzucono 7 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Zduńska Wola

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 730934424

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Stefana Złotnickiego 12

1.5.2.)Miejscowość

Zduńska Wola

1.5.3.)Kod pocztowy

98-220

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.5.7.)Numer telefonu

+48 438250229

1.5.8.)Numer faksu

+48 438250202

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

m.alberczak@zdunskawola.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdunskawola.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zdunskawola.ezamawiajacy.pl/pn/zdunskawola/demand/219235/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

1.9.)Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie
1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Zduńska Wola

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 829-17-08-273

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Stefana Złotnickiego 12

1.5.2.)Miejscowość

Zduńska Wola

1.5.3.)Kod pocztowy

98-220

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.5.7.)Numer telefonu

438250229

1.5.8.)Numer faksu

438250202

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad_miasta@zdunskawola.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zdunskawola.pl

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Centrum Opieki Socjalnej w Zduńskiej Woli

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 005260303

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Getta Żydowskiego 21B

1.5.2.)Miejscowość

Zduńska Wola

1.5.3.)Kod pocztowy

98-220

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@mopscos.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.mopscos.pl

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 829 17 08 273

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. prof. dr. Tadeusza Kobusiewicza 2-18

1.5.2.)Miejscowość

Zduńska Wola

1.5.3.)Kod pocztowy

98-220

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@mosir-zdunskawola.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://mosir-zdunskawola.pl/bip/

1.2.)Nazwa zamawiającego

Publiczne Przedszkole nr 2 Tęczowe Przedszkole” w Zduńskiej Woli

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 730999346

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Getta Żydowskiego 17a

1.5.2.)Miejscowość

Zduńska Wola

1.5.3.)Kod pocztowy

98-220

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

pp2zdwola@wikom.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.pp2zdwola.nsbip.pl

1.2.)Nazwa zamawiającego

Publiczne Przedszkole nr 4 „Zaczarowana Kraina” w Zduńskiej Woli

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 730999441

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Żeromskiego 6

1.5.2.)Miejscowość

Zduńska Wola

1.5.3.)Kod pocztowy

98-220

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@pp4.zdunskawola.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://pp4zdwola.wikom.pl/

1.2.)Nazwa zamawiającego

Publiczne Przedszkole nr 5 w Zduńskiej Woli

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 730999435

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Zielona 12

1.5.2.)Miejscowość

Zduńska Wola

1.5.3.)Kod pocztowy

98-220

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@pp5.zdunskawola.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://pp5zdwola.wikom.pl/

1.2.)Nazwa zamawiającego

Publiczne Przedszkole nr 7 „Pod Zielonym Semaforem” w Zduńskiej Woli

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 730999398

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kazimierza Kałużewskiego 1d

1.5.2.)Miejscowość

Zduńska Wola

1.5.3.)Kod pocztowy

98-220

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@pp7.zdunskawola.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://pp7zdwola.bip.wikom.pl/

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 który tworzą: Publiczne Przedszkole nr 9 i Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Zduńskiej Woli

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 101803070

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Złota 67

1.5.2.)Miejscowość

Zduńska Wola

1.5.3.)Kod pocztowy

98-220

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zsp1zdwola.szkolnastrona.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sp6zdwola.szkolnastrona.pl/

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zduńskiej Woli

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000735010

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Spacerowa 90

1.5.2.)Miejscowość

Zduńska Wola

1.5.3.)Kod pocztowy

98-220

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@sp2zdw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sp2zdwola.bip.wikom.pl/

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Wł. Broniewskiego w Zduńskiej Woli

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000734676

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wodna 32

1.5.2.)Miejscowość

Zduńska Wola

1.5.3.)Kod pocztowy

98-220

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sp7zdwola@wikom.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sp7zdunskawola.edupage.org/

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Żeromskiego w Zduńskiej Woli

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000734682

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kilińskiego 27

1.5.2.)Miejscowość

Zduńska Wola

1.5.3.)Kod pocztowy

98-220

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

jedenastka11@wp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sp11.zdunskawola.pl/

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa nr 5 im. św. Alojzego Orione w Zduńskiej Woli

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 368016929

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Łaska 84

1.5.2.)Miejscowość

Zduńska Wola

1.5.3.)Kod pocztowy

98-220

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@pp5.zdunskawola.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sp5zdwola.szkolnastrona.pl/

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa nr 13 im. Kolejarzy Polskich w Zduńskiej Woli

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000734720

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. 1-ego Maja 27

1.5.2.)Miejscowość

Zduńska Wola

1.5.3.)Kod pocztowy

98-220

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@sp13zdw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sp13zdwola.wikom.pl/

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup energii elektrycznej dla Miasta Zduńska Wola

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-293412be-1fa2-41ec-8171-afb07f4e86c0

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00405299

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00016381/27/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Zakup energii elektrycznej dla Miasta Zduńska Wola

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00302451

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IT.271.35.2025.KP.

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

867796,27 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wspólny zakup energii elektrycznej czynnej dla Urzędu Miasta w Zduńskiej Woli i miejskich jednostek organizacyjnych na potrzeby eksploatacji budynków, lokali, obiektów użytkowych i zasilania oświetlenia ulicznego.
2. Zakres zamówienia obejmuje sprzedaż energii elektrycznej do:
1) 51 punktów odbioru energii dla zasilania budynków, lokali biurowych i obiektów użytkowych
2) 113 punktów odbioru energii – dla zasilania oświetlenia ulicznego.
3. Zamawiający informuje, iż proces zmiany sprzedawcy odbywa się po raz kolejny (Zamawiający posiada rozdzielone umowy na dostawę i zakup energii). Obecnym sprzedawcą jest Energa Obrót S.A.., Operatorem Systemu Dystrybucyjnego (OSD) jest PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź, za wyjątkiem punktów wskazanych w załączniku nr 4: „Pomieszczenia w budynku dworca PKP”, „Stadion Miejski w Zduńskiej Woli przy ul. Okrzei” dla których OSD jest PGE Energetyka Kolejowa S.A.
4. Zakup energii elektrycznej do obiektów wymienionych w załączniku nr 3 i 4 do SWZ nastąpi w oparciu o poniższe zasady:
1) Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r. dla potrzeb oświetlenia ulicznego (załącznik nr 3 do SWZ) wynosi 1074503 kWh. Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r. do obiektów Zamawiającego (załącznik nr 4 do SIWZ) wynosi: 770302 kWh. Łącznie 1 844 805 kWh.
2) Zamawiający zobowiązuje Wykonawcę do wykonania czynności wynikających z pełnomocnictwa, stanowiącego załącznik nr 2 do projektu umowy, w szczególności Zamawiający zobowiązuje Wykonawcę do zgłoszenia wskazanemu Operatorowi Systemu Dystrybucyjnego do realizacji zawartej z Wykonawcą umowy sprzedaży energii elektrycznej, składania oświadczeń woli, oraz reprezentowania Zamawiającego przed właściwym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego. W przypadku zaistnienia takiej konieczności obowiązek wypowiedzenia umów kompleksowych będzie ciążył na Wykonawcy.
3) Wykonawca zobowiązuje się zapewnić Zamawiającemu standardy jakościowe obsługi zgodne z obowiązującymi przepisami Prawa energetycznego.
4) Zamawiający oświadcza, iż prognoza zużycia energii wskazana powyżej oraz w Załączniku nr 3 i 4 do SWZ stanowi jedynie przybliżoną wartość, która w trakcie wykonywania Umowy może ulec zmianie w stosunku do prognoz dotyczących poszczególnych Odbiorców końcowych. Faktyczne zużycie energii (mniejsze lub większe od prognozy zużycia energii wskazanej w Załączniku nr 3 i 4 do SWZ) uzależnione będzie wyłącznie od rzeczywistych potrzeb poszczególnych Odbiorców końcowych, z tym że niezależnie od wielkości zużycia Sprzedawca zobowiązany jest w każdym przypadku stosować zaoferowane w przetargu ceny energii. Sprzedawca nie może dochodzić od Zamawiającego ani Odbiorców końcowych żadnych roszczeń finansowych (np. odszkodowania), jeżeli w okresie obowiązywania umowy Zamawiający lub poszczególni Odbiorcy końcowi zakupią od Sprzedawcy mniejszą lub większą ilość energii elektrycznej niż prognozowana ilość energii, wskazana w Załączniku Nr 4 i 5 do SWZ, w szczególności spowodowanej zwiększeniem lub zmniejszeniem ilości punktów poboru energii (dalej: PPE) dla poszczególnych Odbiorców końcowych, zmianą grupy taryfowej, zmianą mocy zamówionej lub parametrów technicznych PPE, faktycznym poborem energii w ramach poszczególnych PPE.
5) Zamawiający nie posiada zawartych umów/aneksów w ramach akcji promocyjnych/programów lojalnościowych, które uniemożliwiają zawarcie nowej umowy sprzedażowej w terminach przewidzianych w SWZ.
6) Zamawiający informuje, że przekaże wszelkie niezbędne dane w formie elektronicznej (word, excel) potrzebne do przeprowadzenia procedury zmiany sprzedawcy.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

7

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1187836,16 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1187836,16 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1187836,16 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ELEKTRA SA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

PL7010379536

7.3.3)Ulica

Szamocka 8

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-230

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1032896,14 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09300000-2Energia elektryczna, cieplna, słone…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 447 950 zł
Próbka: 89 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
535 600 zł17 553 237 zł
Rozstęp międzykwartylowy
17 017 637 zł
Źródło próbki
CPV 09300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
535 600 zł
Mediana
1 447 950 zł
Górny kwartyl
17 553 237 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Zduńska Wola prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zduńska Wola.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 187 836 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09300000-2 (Energia elektryczna. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ELEKTRA SA (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.