Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
48 190 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    9480 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    38 710 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Cisek do szkół wraz z zapewnieniem opieki w okresie 01.09.2025 do 19.12.2025 roku.

Zamawiający Gmina Cisek (Cisek, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Cisek do szkół wraz z…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 48 190 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina CisekCisek, Opolskieopublikowano 3 września 2025
Łączna wartość umów
48 190 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Usługi Transportowe Waldemar Kocur (część 1); AUTO-PIOTR-SERWIS Piotr Fojcik (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 48 190,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail