Dowóz dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Cisek do szkół wraz z zapewnieniem opieki w okresie 01.09.2025 do 19.12.2025 roku.
Zamawiający Gmina Cisek (Cisek, Opolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dowóz dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Cisek do szkół wraz z…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 273 224 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=126, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,3 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Cisek |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 531412958 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Planetorza 52 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Cisek |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 47-253 |
| 1.4.4.) | Województwo | opolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL524 - Opolski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 774871172 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 774871140 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | info@cisek.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.cisek.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-c19740ed-a2a5-4506-8a25-b9f6e712cc38 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00054263 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-01-21 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00367601 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dowóz dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Cisek do szkół wraz z zapewnieniem opieki w okresie 01.09.2025 do 19.12.2025 roku. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zadania jest: dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Cisek wraz z zapewnieniem opieki w czasie dowozu do szkół:-Część II - dowóz uczniów niepełnosprawnych do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Raciborzu ul. Karola Miarki 4, 47-400 Racibórz, 2. Dowóz uczniów niepełnosprawnych do Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu ul. Królewska 19, 47-400 Racibórz, w terminie 79 dni od dnia 01 września 2025r. z wyłączeniem dni wolnych od zajęć oraz dni, w których zajęcia nie będą się odbywały z powodu okoliczności związanych z wystąpieniem epidemii, oraz w przypadku wprowadzenia zdalnego nauczania lub innej formy nauczania nie wymagającej dowozu uczniów. W przypadku odpracowania zajęć szkolnych w innym dniu wolnym od zajęć, Wykonawca zobowiązany będzie zapewnić przewóz uczniom zgodnie z ustaleniami z osobą reprezentującą Zamawiającego. Wykonawca zapewni dowożonym uczniom opiekę tj. opiekunów w czasie dowozu na zajęcia oraz odwozu ich do miejsca zamieszkania po zakończonych zajęciach. Uczniowie muszą zostać dowiezieni do szkół oraz odwiezieni po zajęciach w godzinach podanych w zał. nr 8. Dowóz uczniów musi się odbywać na trasie: punkt odbioru ucznia (miejsce zamieszkania ucznia) – szkoła oraz szkoła – punkt przekazania ucznia pod opiekę rodziców/opiekunów prawnych (miejsce zamieszkania). Zestawienie tras dowozu, ilości uczniów oraz godziny dowozu uczniów do szkół oraz ich powroty stanowi zał. nr 8 SWZ. 1. Dowóz uczniów do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Raciborzu ul. Karola Miarki 4, 47-400 Racibórz - BŁAŻEJOWICE – RACIBÓRZ – 15,8 km – 1 uczeń, 2. Dowóz uczniów do Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu ul. Królewska 19, 47-400 Racibórz - PRZEWÓZ - RACIBÓRZ - 25,1 km - 1 uczeń, ŁANY – RACIBÓRZ – 20,3 km – 1 uczeń. Zamawiający w przypadku zaistnienia okoliczności na które nie ma wpływu zastrzega sobie możliwość dokonania zmian (zmniejszenie, zwiększenie) w ilości dowożonych uczniów, trasach oraz w godzinach dowozu. Podstawa zakres, charakter i warunki wprowadzania zmian zostały wskazane w Projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 6). Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany długości trasy przewozu uczniów oraz liczby uczniów do 20% w stosunku do ustalonych w niniejszej umowie, z zachowaniem dotychczasowego wynagrodzenia. Zmiana winna być podyktowana okolicznościami, których Zamawiający nie mógł przewidzieć w chwili zawarcia umowy.Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia z tytułu nie zrealizowania całości przedmiotu zamówienia przez Zamawiającego tj. ilość dowożonych dzieci oraz ilość dni świadczonych usług niż te które zostały określone w przedmiocie zamówienia. Przewóz uczniów musi się odbywać odpowiednimi środkami transportu zapewniającymi bezpieczeństwo przejazdu uczniów niepełnosprawnych ich opiekunów oraz z zachowaniem odpowiednich standardów. Wykonawca podczas realizacji przedmiotu zamówienia musi dołożyć najwyższej staranności oraz podjąć wszelkie środki ostrożności w celu bezpiecznego przewozu uczniów. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-08-28 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 79 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | AUTO-PIOTR-SERWIS Piotr Fojcik |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP 6391434710 |
| 4.3.3.) | Ulica | Księdza Strzybnego 22 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Modzurów |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 47-411 |
| 4.3.6.) | Województwo | śląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 38710,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00403977/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-19 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 37730,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.