Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
456 945 zł
Umowa zawarta
4 sierpnia 2025
Okres realizacji
1,5 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena70%Termin realizacji w zakresie dostaw i wdrożenia (T)30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu IT podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa Gminy Galewice wraz z usługami z zakresu cyberbezpieczeństwa

Zamawiający Gmina Galewice (Galewice, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu IT podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa Gminy Galewice wraz z usługami…”, wybierając ofertę wykonawcy Defend.IT Sp. z o.o. Wartość umowy: 456 945 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina GalewiceGalewice, Łódzkieopublikowano 3 września 2025
Wartość umowy
456 945 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Defend.IT Sp. z o.o. (Mościska), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 456 945,00 zł (umowę zawarto 4 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 1,5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Galewice

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 250855073

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wieluńska 5

1.5.2.)Miejscowość

Galewice

1.5.3.)Kod pocztowy

98-405

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.5.7.)Numer telefonu

62 7838618

1.5.8.)Numer faksu

627838625

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@galewice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.galewice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1126458

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa sprzętu IT podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa Gminy Galewice wraz z usługami z zakresu cyberbezpieczeństwa

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e6bc94a7-c297-48ac-ad4a-b138cf4d4eee

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00403916

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00046021/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Dostawa sprzętu IT podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa Gminy Galewice wraz z usługami z zakresu cyberbezpieczeństwa

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy (FERC), Priorytet II Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, Numer Naboru FERC.02.02-CS.01-001/23

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00274847

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

271.2.1.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

372999,19 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiot obejmuje kompleksowe rozwiązanie

1) Zarządzalne urządzenie sieciowe – 3 szt. switch i 2 szt. UTM 2) Serwery fizyczne – 4 szt. 3) Macierze dyskowe – 2 szt. 4) Serwerowe systemy operacyjne i oprogramowanie bezpieczeństwa – 2 szt. licencja 5) System DLP – 1 szt. licencji 2. Zamawiający wymaga dostarczenia produktów fabrycznie nowych pochodzących z legalnego źródła. 3. Dostarczone wyposażenie musi być objęte co najmniej 24 miesięczną gwarancją. 4. Dokładny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr. 1 do SWZ - OPZ. 5. Termin wykonania zamówienia – do 4,5 miesiąca od dnia zawarcia umowy. 6. Zamówienie nie jest podzielone na części, albowiem jego przedmiotem jest kompleksowe i całościowe rozwiązanie. Podzielenie zamówienia mogłoby spowodować, że nie będzie współpracy pomiędzy komponentami, jak też, że cel projektu nie zostanie osiągnięty. 7. Miejscem wykonania zamówienia jest: Urząd Gminy w Galewicach, 98-405 Galewice, ul. Wieluńska 5

4.5.3.)Główny kod CPV

48821000-9 - Serwery sieciowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego

48822000-6 - Serwery komputerowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

456945,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

456945,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

456945,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Defend.IT Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1182192275

7.3.3)Ulica

ul. 3 Maja 6

7.3.4)Miejscowość

Mościska

7.3.5)Kod pocztowy

05-080

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

456945,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

1,5 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Galewice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Galewice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 456 945 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48821000-9 (Serwery sieciowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Defend.IT Sp. z o.o. (Mościska). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.