Wynik częściowy: umowy w 3 z 4 części, 1 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
635 218 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Odbiór, transport, unieszkodliwianie odpadów medycznych niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne
    Wartość umowy
    427 340 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    193 536 zł
    1 oferta
  3. Unieważniona
    Część 3Odbiór, transport, unieszkodliwianie lub odzysk pozostałych odpadów niebezpiecznych lub innych niż niebezpieczne
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  4. Umowa zawarta
    Część 4Odbiór, transport i zagodpodarowanie odpadów komunalnych segregowanych
    Wartość umowy
    14 342 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór, transport, unieszkodliwianie odpadów medycznych niebezpiecznych, odpadów komunalnych oraz pozostałych odpadów niebezpiecznych lub innych niż niebezpieczne

Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej (Dąbrowa Tarnowska, Małopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Odbiór, transport, unieszkodliwianie odpadów medycznych niebezpiecznych, odpadów…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 635 218 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość umów
635 218 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~2,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 lipca 2025

    Termin ofert: 17 lipca 2025 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    29 sierpnia 2025

    2 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 3 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: REMONDIS MEDISON Sp. z o.o. (część 1); REMONDIS KRAKÓW S.A. (części 2, 4).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 635 218,20 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000304361

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Szpitalna 1

1.5.2.)Miejscowość

Dąbrowa Tarnowska

1.5.3.)Kod pocztowy

33-200

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.5.7.)Numer telefonu

14 644 32 45

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@zozdt.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zozdt.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/zozdt

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Odbiór, transport, unieszkodliwianie odpadów medycznych niebezpiecznych, odpadów komunalnych oraz pozostałych odpadów niebezpiecznych lub innych niż niebezpieczne

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-87b1f34b-075b-4086-bf24-9629aae8283d

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00397419

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00009872/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Odbiór, transport, unieszkodliwianie odpadów medycznych niebezpiecznych, odpadów komunalnych, pozostałych odpadów niebezpiecznych lub innych niż niebezpieczne

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00319141

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

24/25/ZP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odbiór, transport, unieszkodliwianie odpadów medycznych niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne.

4.5.3.)Główny kod CPV

90524400-0 - Usługi gromadzenia, transportu i wywozu odpadów szpitalnych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

4.5.5.)Wartość części

396662,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odpady komunalne

4.5.3.)Główny kod CPV

90524400-0 - Usługi gromadzenia, transportu i wywozu odpadów szpitalnych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

4.5.5.)Wartość części

203000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odbiór, transport, unieszkodliwianie lub odzysk pozostałych odpadów niebezpiecznych lub innych niż niebezpieczne

4.5.3.)Główny kod CPV

90524400-0 - Usługi gromadzenia, transportu i wywozu odpadów szpitalnych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

4.5.5.)Wartość części

2885,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odbiór, transport i zagodpodarowanie odpadów komunalnych segregowanych

4.5.3.)Główny kod CPV

90524400-0 - Usługi gromadzenia, transportu i wywozu odpadów szpitalnych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

4.5.5.)Wartość części

22360,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

427339,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

529690,32 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

427339,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
REMONDIS MEDISON Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: REMONDIS MEDISON Chrzanów Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6262478042

7.3.3)Ulica

ul. Puszkina 41

7.3.4)Miejscowość

Dąbrowa Górnicza

7.3.5)Kod pocztowy

42-530

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

427339,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-08-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

193536,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

193536,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

193536,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

REMONDIS KRAKÓW S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6792587750

7.3.3)Ulica

ul. Półłanki 64

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-740

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

193536,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-08-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym do upływu terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.
W związku z powyższym zachodzi przesłanka określona w art. 255 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, tj. nie złożono żadnej oferty, co obliguje Zamawiającego do unieważnienia postępowania.

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 16

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14342,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

14342,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14342,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 17

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

REMONDIS KRAKÓW S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6792587750

7.3.3)Ulica

ul. Półłanki 64

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-740

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 18

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14342,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-08-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90524400-0Usługi gromadzenia, transportu i wy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 495 489 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
207 893 zł2 817 600 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 609 708 zł
Źródło próbki
CPV 90524· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
207 893 zł
Mediana
1 495 489 zł
Górny kwartyl
2 817 600 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dąbrowa Tarnowska.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 635 218 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90524400-0 (Usługi gromadzenia. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: REMONDIS MEDISON Sp. z o.o. (Dąbrowa Górnicza). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.