Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
328 001 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2025
Okres realizacji
od 1 września 2025 do 30 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 328 001 zł – 344 633 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup imiennych biletów miesięcznych dla uczniów z terenu gminy Radziłów

Zamawiający Gmina Radziłów (Radziłów, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup imiennych biletów miesięcznych dla uczniów z terenu gminy Radziłów”, wybierając ofertę wykonawcy PTO LIPNICKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Wartość umowy: 328 001 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina RadziłówRadziłów, Podlaskie (powiat Grajewski →)opublikowano 28 sierpnia 2025
Wartość umowy
328 001 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 lipca 2025

    Termin ofert: 6 sierpnia 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 sierpnia 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PTO LIPNICKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (Morąg), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 328 001,10 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 328 001,10 zł do 344 632,50 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2025 r. do 30 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail