ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup imiennych biletów miesięcznych dla uczniów z terenu gminy Radziłów

Zamawiający Gmina Radziłów (Radziłów, Podlaskie) prowadził postępowanie „Zakup imiennych biletów miesięcznych dla uczniów z terenu gminy Radziłów”. Termin składania ofert minął 6 sierpnia 2025, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina RadziłówRadziłów, Podlaskie (powiat Grajewski →)opublikowano 29 lipca 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 382 869 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
6 sierpnia 2025, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,8 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin płatności faktury40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    29 lipca 2025

    Termin ofert: 6 sierpnia 2025 09:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    28 sierpnia 2025

    2 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup imiennych biletów miesięcznych dla uczniów z terenu gminy Radziłów na rok szkolny 2025/2026.

  • 2

    ZakresSzczegółowe informacje i dokumentacja postępowania dostępne są na platformie e-Zamówienia: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f1cb9068-6918-42c6-b8d3-1142eaff4f4f

  • 3

    ZakresPostępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym (art. 275 pkt 1 ustawy).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail