Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
175 863 zł
Umowa zawarta
20 sierpnia 2025
Okres realizacji
od 1 września 2025 do 26 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Realizacja dowozu dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Ruciane - Nida do placówek oświatowych w roku szkolnym 2025/2026

Zamawiający Gmina Ruciane-nida (Ruciane-Nida, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Realizacja dowozu dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Ruciane - Nida do placówek…”, wybierając ofertę wykonawcy Auto-Bus "Szekaz" Przewozy - Handel Kazimierz Szewczyk. Wartość umowy: 175 863 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Ruciane-nidaRuciane-Nida, Warmińsko-Mazurskie (powiat Piski →)opublikowano 27 sierpnia 2025
Wartość umowy
175 863 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Auto-Bus "Szekaz" Przewozy - Handel Kazimierz Szewczyk (Ruciane - Nida), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 175 862,72 zł (umowę zawarto 20 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2025 r. do 26 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail