Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
539 466 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    190 793 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    193 145 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    155 529 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena85%Rok produkcji pojazdu15%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowożenie uczniów niepełnosprawnych z terenu Miasta i Gminy Serock, w roku szkolnym 2025/2026

Zamawiający Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli w Serocku (Serock, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dowożenie uczniów niepełnosprawnych z terenu Miasta i Gminy Serock, w roku szkolnym…”, wybierając ofertę wykonawcy TRANS-TOM Tomasz Zieliński. Łączna wartość umów: 539 466 zł. Złożono 6 ofert.

Łączna wartość umów
539 466 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 lipca 2025

    Termin ofert: 31 lipca 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    21 sierpnia 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 3 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma TRANS-TOM Tomasz Zieliński za łącznie 539 466,48 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ OBSŁUGI SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI W SEROCKU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 011840059

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Tadeusza Kościuszki 15

1.5.2.)Miejscowość

Serock

1.5.3.)Kod pocztowy

05-140

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zosip@serock.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.oswiata.serock.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7915a56a-a5e0-4410-8f1b-88a1df77ff2b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dowożenie uczniów niepełnosprawnych z terenu Miasta i Gminy Serock, w roku szkolnym 2025/2026

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7915a56a-a5e0-4410-8f1b-88a1df77ff2b

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00385114

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00092248/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Dowożenie uczniów niepełnosprawnych z terenu Miasta i Gminy Serock do szkół w roku szkolnym 2025/2026

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00339055

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZOSiP.260.3.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

665386,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I. Dowożenie od 7 do 10 uczniów niepełnosprawnych, ale sprawnych ruchowo z terenu Miasta i Gminy Serock z miejscowości: Gąsiorowo, Łacha, Serock, Jadwisin, Borowa Góra do Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie, ul. Jagiellońska 69 oraz do Niepublicznego Przedszkola „Bąbel” w Legionowie, przy ul. Zegrzyńskiej 81A. Opis części zamówienia przedstawiony został w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

258456,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II. Dowożenie od 8 do 12 uczniów niepełnosprawnych, ale sprawnych ruchowo z terenu Miasta i Gminy Serock z miejscowości: Jachranka, Borowa Góra, Stasi Las, Jadwisin, Wola Smolana do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. por. Roberta Petersa i por. Josepha Vigny w Nasielsku przy ul. Ogrodowej 9 i Niepublicznego Przedszkola „Pod Fiołkami” w Nasielsku przy ul. Kościelnej 21. Opis części zamówienia przedstawiony został w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

264990,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III. Dowożenie od 9 do 11 uczniów niepełnosprawnych, ale sprawnych ruchowo do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Pułtusku, przy ul. Al. Tysiąclecia 12, oraz od 2 do 4 uczniów do Ośrodka Szkolno–Wychowawczego w Wyszkowie, ul. Zakolejowa 15a z miejscowości: Izbica, Borowa Góra, Wola Smolana, Serock – dowóz tylko w poniedziałek lub inny dzień tygodnia do Internatu SOSW w Pułtusku i przywóz w piątek lub inny dzień tygodnia do miejsca zamieszkania. Może wystąpić konieczność codziennych dowozów/przywozów jednego dziecka z Borowej Góry. Karolino, Wola Smolana do SOSW w Pułtusku - codziennie dowóz/ przywóz, oraz Serock, Kania Polska - codziennie dowóz i przywóz do OSW w Wyszkowie. Opis części zamówienia przedstawiony został w załączniku nr 1 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

141940,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

190792,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

190792,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

190792,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TRANS-TOM Tomasz Zieliński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5361695032

7.3.3)Ulica

ul. Dworcowa 4

7.3.4)Miejscowość

Nieporęt

7.3.5)Kod pocztowy

05-126

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

190792,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-08-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

193145,04 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

193145,04 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

193145,04 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TRANS-TOM Tomasz Zieliński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5361695032

7.3.3)Ulica

ul. Dworcowa 4

7.3.4)Miejscowość

Nieporęt

7.3.5)Kod pocztowy

05-126

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

193145,04 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-08-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

155528,64 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

221313,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

155528,64 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TRANS-TOM Tomasz Zieliński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5361695032

7.3.3)Ulica

ul. Dworcowa 4

7.3.4)Miejscowość

Nieporęt

7.3.5)Kod pocztowy

05-126

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

155528,64 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-06-26

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60130000-8Usługi w zakresie specjalistycznego…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
422 172 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
283 054 zł1 433 564 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 150 509 zł
Źródło próbki
CPV 60130000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
283 054 zł
Mediana
422 172 zł
Górny kwartyl
1 433 564 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli w Serocku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Serock.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 539 466 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60130000-8 (Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TRANS-TOM Tomasz Zieliński (Nieporęt). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.