Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Sukcesywna dostawa oleju opałowego dla Gminy Stężyca

Zamawiający Gmina Stężyca (Stężyca, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywna dostawa oleju opałowego dla Gminy Stężyca”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina StężycaStężyca, Pomorskieopublikowano 7 sierpnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 261 938 zł
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Stężyca

1.2.)Oddział zamawiającego

Gmina Stężyca

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191675037

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Parkowa 1

1.4.2.)Miejscowość

Stężyca

1.4.3.)Kod pocztowy

83-322

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.4.7.)Numer telefonu

588828940

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

stezyca@gminastezyca.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.gminastezyca.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8f9ad605-446e-4194-a7ca-c39575a2959e

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00366806

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-08-07

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00564389

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Sukcesywna dostawa oleju opałowego dla Gminy Stężyca

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywna dostawa oleju opałowego dla Gminy Stężyca. Zadanie polega na dostawie oleju opałowego lekkiego (oleju napędowego do celów grzewczych) w ilości szacunkowej:
1) Gmina Stężyca: 25.000 litrów
2) Zespół Kształcenia i Wychowania w Stężycy: 50.000 litrów
3) Zespół Kształcenia i Wychowania w Szymbarku: 45.000 litrów
na wskazane przez Zamawiającego miejsce, sukcesywnie, według potrzeb, w terminach, ilościach i miejscach wyznaczonych - na podstawie zamówienia zgłoszonego drogą elektroniczną lub telefonicznie.

3.9.)Główny kod CPV

09135100-5 - Olej opałowy

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-29

4.2.)Okres realizacji zamówienia

6 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE "ROLMASZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8390202418

4.3.3.)Ulica

Grunwaldzka 1

4.3.4.)Miejscowość

Słupsk

4.3.5.)Kod pocztowy

76-200

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

464400 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00624315/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-05-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

90994,17 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Niniejsze postępowanie realizowane jest przez Gminę Stężyca z siedzibą ul. Parkowa 1, 83-322 Stężyca w imieniu następujących podmiotów (jednostek organizacyjnych):
1) Gmina Stężyca, 83-322 Stężyca ul. Parkowa 1
2) Zespół Kształcenia i Wychowania w Stężycy, ul. Abrahama 2, 83-322 Stężyca
3) Zespół Kształcenia i Wychowania w Szymbarku, ul. Szkolna 1, 83-315 Szymbark.
Każdy z w/w podmiotów podpisał z wykonawcą odrębną umowę na dostawę.

ZKiW w Szymbarku:
- termin wykonania umowy: 29.06.2025 r.
- czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
- liczba zmian umowy: 1 (zmiana terminu realizacji umowy)
- łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 108 505,40 zł
- czy umowa została wykonana należycie: Tak.

ZKiW w Stężycy:
- termin wykonania umowy: 29.06.2025 r.
- czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
- liczba zmian umowy: 1 (zmiana terminu realizacji umowy)
- łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 190 539,30 zł
- czy umowa została wykonana należycie: Tak.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09135100-5Olej opałowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
261 938 zł
Próbka: 80 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
166 988 zł465 281 zł
Rozstęp międzykwartylowy
298 293 zł
Źródło próbki
CPV 09135100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
166 988 zł
Mediana
261 938 zł
Górny kwartyl
465 281 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Stężyca prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stężyca.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09135100-5 (Olej opałowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.