ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Sukcesywna dostawa oleju opałowego dla Gminy Stężyca

Zamawiający Gmina Stężyca (Stężyca, Pomorskie) prowadził postępowanie „Sukcesywna dostawa oleju opałowego dla Gminy Stężyca”. Termin składania ofert minął 4 listopada 2024, 12:00. Wadium: 3000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina StężycaStężyca, Pomorskieopublikowano 25 października 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 261 938 zł
Wadium
3000 zł
Termin składania ofert
4 listopada 2024, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Sukcesywna dostawa oleju opałowego dla Gminy Stężyca.

  • 3

    RyzykoWadium: 3 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail