Wynik częściowy: umowy w 3 z 4 części, 1 bez rozstrzygnięcia4 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    ARKADIS sp. zoo S4 sp. k.· Czudec
    7 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    ARKADIS sp. zoo S4 sp. k.· Czudec
    7 ofert
  3. Bez rozstrzygnięcia
    Część 3
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  4. Umowa zawarta
    Część 4
    ARKADIS sp. zoo S4 sp. k.· Czudec
    7 ofert
Oferty w postępowaniu
21 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie inspektora nadzoru robót konstrukcyjno-budowlanych40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru przy realizacji zadania pn.: Poprawa efektywności energetycznej 8 budynków instytucji edukacyjnych w Kielcach – ETAP 1

Zamawiający Gmina Kielce (Kielce, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru przy realizacji zadania pn.: Poprawa efektywności…”, wybierając ofertę wykonawcy ARKADIS sp. zoo S4 sp. k. Złożono 21 ofert.

Zamawiający: Gmina KielceKielce, Świętokrzyskieopublikowano 1 sierpnia 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 197 000 zł
Liczba ofert
21 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 3 wybrano wykonawcę, 1 pozostaje bez rozstrzygnięcia w tym ogłoszeniu.

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 21 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 3

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma ARKADIS sp. zoo S4 sp. k..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Kielce

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291009343

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Kielce

1.5.3.)Kod pocztowy

25-303

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.bzp@um.kielce.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.kielce.eu

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ded8005c-c70c-43df-bab5-cd2bd2e46f9f

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru przy realizacji zadania pn.:
Poprawa efektywności energetycznej 8 budynków instytucji edukacyjnych w Kielcach
– ETAP 1

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ded8005c-c70c-43df-bab5-cd2bd2e46f9f

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00357823

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00043379/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.22 Poprawa efektywności energetycznej budynku Szkoły Podstawowej nr 33 w Kielcach, ul. Piłsudskiego 42 -nadzór inwestorski

1.3.23 Poprawa efektywności energetycznej budynku VI Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Kielcach, ul. Gagarina 5 -nadzór inwestorski

1.3.24 Poprawa efektywności energetycznej budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych w Kielcach, ul. Langiewicza 18 -nadzór inwestorski

1.3.25 Poprawa efektywności energetycznej budynku Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Kielcach, ul. Zgoda 31 -nadzór inwestorski

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Przedmiot zamówienia jest dofinansowany ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności w ramach programu priorytetowego Wymiana źródeł ciepła i poprawa efektywności energetycznej szkół

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00258310

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

AK-IV.271.32.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

489421,99 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

343669,37 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.5.)Wartość części

141490,96 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.5.)Wartość części

68570,82 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.5.)Wartość części

51347,52 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.5.)Wartość części

82260,07 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

29950,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

98600,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

43807,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ARKADIS sp. zoo S4 sp. k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 389043255

7.3.3)Ulica

ul. Słoneczna 47

7.3.4)Miejscowość

Czudec

7.3.5)Kod pocztowy

38-120

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

43807,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

8 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

24950,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

86346,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

29587,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ARKADIS sp. zoo S4 sp. k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 389043255

7.3.3)Ulica

ul. Słoneczna 47

7.3.4)Miejscowość

Czudec

7.3.5)Kod pocztowy

38-120

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

29587,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 16

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

24950,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

86346,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

29587,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 17

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ARKADIS sp. zoo S4 sp. k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 389043255

7.3.3)Ulica

ul. Słoneczna 47

7.3.4)Miejscowość

Czudec

7.3.5)Kod pocztowy

38-120

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 18

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

29587,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71247000-1Nadzór nad robotami budowlanymi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
197 000 zł
Próbka: 63 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
73 201 zł418 107 zł
Rozstęp międzykwartylowy
344 906 zł
Źródło próbki
CPV 71247000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
73 201 zł
Mediana
197 000 zł
Górny kwartyl
418 107 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kielce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kielce.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71247000-1 (Nadzór nad robotami budowlanymi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.