Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
553 131 zł
Umowa zawarta
1 sierpnia 2025
Okres realizacji
do 22 sierpnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Utworzenie Gminnego Klubu Dziecięcego MALUCH + w Ceranowie

Zamawiający Gmina Ceranow (Ceranów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Utworzenie Gminnego Klubu Dziecięcego MALUCH + w Ceranowie”, wybierając ofertę wykonawcy BUDIR SYSTEM Sp. z o. o. Sp. K. Wartość umowy: 553 131 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina CeranowCeranów, Mazowieckie (powiat Sokołowski →)opublikowano 1 sierpnia 2025
Wartość umowy
553 131 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BUDIR SYSTEM Sp. z o. o. Sp. K. (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 553 131,00 zł (umowę zawarto 1 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 22 sierpnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail